GündemMagazin

Oyuncu Canan Ergüder Meme Kanserine Yakalanmıştı, Durumu İle İlgili Açıklama Geldi

Beğenilen tecrübeli dizi ve sinema oyuncusu hakkında üzücü bir haber almıştık ve meme kanseri olduğunu öğrenmiştik. Son durumu ile ilgili kendisi bir açıklama yaptı. Canan Ergüder kanser mi oldu? Canan Ergüder ne kanseri oldu?

Canan Ergüder’in son surumu nasıl? “Soranınız çok. Küçük bir update vereyim dedim. 3. kemo biter. Daha var ama ben iyiyim. Yeni saçsız halime ve saçlarıma alıştım. Her şey yolunda. Daha da başka tiplerimle ileride karşılaşırsınız diye düşünüyorum. Herkese sevgiler.” paylaşımı yaparak sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Canan Ergüder en son hangi dizide oynadı? En son Menajerimi Ara dizisinde ‘Feris‘ karakteriyle başrol oyuncularındandı. Meme kanseri teşhisi koyulduktan sonra diziden ayrıldı ve saçlarını kestirdi.

Canan Ergüder’in kocası kim? Yine kendisi gibi oyuncu olan eşi Kenan Ece ile 2017 de evlenmişlerdir. Canan Ergüder kaç yaşında? 43 yaşındaki güzel oyuncu 15 temmuz 1977 doğumludur. Canan Ergüder kansere ne zaman yakalandı? Şubat ayının ortalarında Meme kanseri olduğunu öğrendiğini ve devamında çıkan haberlerin doğru olduğunu söyleyen Ergüder’e şifalar diliyoruz. 6 nisan 2021 de de kansere yakalandığını kamuoyuyla da paylaşmıştır.

Canan Ergüder den kanser açıklaması
Canan Ergüder den kanser açıklaması

Canan Ergüder İnstagram hesabı ne? Canan Ergüder’in kansere yakalanmasından sonra kendisine destek paylaşımları ve durumunu takip edebilmeniz için Canan Ergüder’in İnstagram hesabını (cananerguder1) ziyaret edebilirsiniz.

Canan Ergüder Kimdir? 1977 doğumlu Ergüder, İstanbul Üsküdar Amerikan Lisesinden sonra ABD’de Franklin and Marshall College lisan, The New School University Actors Studio Drama Progra’da da yüksek lisansını tamamladı. Shooting Johnson Roebling sinema filminde yardımcı karakter olarak oynadığı 2007 de aynı zamanda Türkiye’de, Bıçak Sırtı dizisinde de piyano öğretmeni olarak rol alarak televizyon sinema sektörüne girmiştir. Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, Kaos Türk sinemalarında oynamıştır. Oynadığı diziler; 2017 Bıçak Sırtı (Serra), 200galip 8 Binbir Gece (Eda Akınay), 2010 Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Savcı Esra), 2012 Galip Derviş (Leyla Gürsoy), 2014 Güllerin Savaşı (Gülfem Sipahi), 2017 Yıldızlar Şahidim (Zeynep), 2019 Behzat Ç (Esra)., 2020 Menajerimi Ara (Feris).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu