Magazin

Oscar skandalı sonrası Will Smith’ten büyük itiraf!

Ünlü aktör Will Smith, 2022 Oscar Ödül Töreni’ne yaptığı skandal hareketle gölge düşürdü. Sahnede stand-up gösterisi yapan ünlü komedyen Chris Rock, göz alıcı organizasyonda Smith’in eşiyle ilgili ofansif bir espride bulunmuştu. Akabinde sahneye çıkan oyuncu, Rock’a hiç kimsenin tahmin edemeyeceği bir şekilde tokat attı. Tüm sakinliğiyle tekrar yerine oturan yıldız, halen daha tüm dünyanın tepki odağı durumunda.

Geçtiğimiz günlerde David Letterman’ın My Next Guest Needs No Introduction adlı talk show programı Netflix platformuna yeni sezonuyla geldi. Dave Chappelle, Lizzo, Rick Rubin, Robert Downey Jr. gibi yıldızların konuk olduğu programın bir bölümünde de Will Smith yer alıyor. Son dönemlerde adı Oscar skandalı ile anılan aktör, programda enteresan açıklamalarda bulunuyor.

Will Smith aile değerlerini Netflix’e döktü

Will Smith, David Letterman’ın programında yetiştirilme tarzı ve annesi Caroline Bright’tan bahsetti. Aile ilişkileri ve değerleri hakkında konuşan Smith, Oscar skandalı öncesinde gerçekleşen röportajda karakteri ve bu konudaki tutumu hakkında kendisiyle alakalı pek çok ayrıntıyı gözler önüne serdi.

Smith, programın bir bölümünde Letterman’a şaka yollu bir şekilde, “Annem hakkında hiçbir şey söyleme Dave!” ifadesinde bulundu. Korkak bir çocuk olarak büyüdüğünü anlatan aktör, 9 yaşındayken babasının annesine şiddet uyguladığını, kendisinin bunu gördüğünü, ancak hiçbir şey yapamadığını paylaştı. Halen daha bunun üzerinde travmatik bir etkisi olduğunu ifade etti.

Çok sayıda insana hitap ettiğini ve etkili bir insan olduğunu ifade eden Will Smith, bunun büyük ölçüde yaşadığı acılardan kaynaklandığını ifade etti. Sanatın kendisi adına umut verici olduğunu paylaşan oyuncu, ailesine oldukça değer verdiğini ve bunun kendisi için çok önemli olduğunu aktardı.

Netflix, Will Smith’in konuk olduğu bölümün girişine şu kısa metni yerleştirdi: “Bu bölüm 2022 Akademi Ödülleri töreninden önce kayıt edildi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu