Orkun Işıtmak’ın Kirli Çamaşırlar Programı 2. Bölümü ile Yayında!

Genç YouTuber Orkun Işıtmak iki farklı programı ile Exxen platformuna geçiş yaptı! “Şanslı mı Şanssız mı?” ve “Kirli Çamaşırlar” isimli konseptleriyle adından sıkça söz ettirmeye başlayan içerik üreticisi, Kirli Çamaşırlar’ın yeni bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Programa bu bölümde Alper Erözer konuk oldu. İşte ayrıntılar…

Pek çok YouTuber’ı bünyesine katarak gençlerin ilgi odağı haline gelen yerli video içerik platformu Exxen yoluna hızla devam ediyor! İlk altı günde büyük bir başarı elde eden platform Enes Batur, Alper Rende, Volkan Öge, Berkcan Güven ve Reynmen gibi birçok ünlü içerik üreticisini kazanan servis, Orkun Işıtmak ile ise iki farklı program üretiyor. YouTube’ta 8 milyondan fazla abone sahibi olan Işıtmak’ın Kirli Çamaşırlar programı şimdi yeni bölümü ile sevenleri karşısına çıkıyor.

İlk bölümünde Elanur Pat‘ı konuk eden Kirli Çamaşırlar 2. bölümü ile konuk olarak Alper Erözer‘i ağırlıyor. Yerli Justin Bieber olarak bilinen genç müzisyene daha önce yöneltilmemiş sorular Orkun Işıtmak tarafından soruluyor. Konsepti itibariyle Mikro İfade Uzmanı Oğuz Benlioğlu‘nun, konuklara yöneltilen soruların doğru olup olmadığını bilimsel yollardan inceleyip tespit ettiği program her hafta seyircisini şaşırtıyor.

Kirli Çamaşırlar’ın yeni bölümü şimdiden çok sayıda izleyici sayısına ulaşırken, programın her hafta Çarşamba günü yayınlanacağı biliniyor. Ayrıca Orkun Işıtmak hayranları için Exxen‘in bir diğer içeriği olan “Şanslı mı Şanssız mı?” programı da şu anda ilk bölümüyle yayında. Bu içeriğin ilk konuğu ise sosyal medyada büyük ses getiren Bilal Göregen oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu