TV Programları

Orkun Işıtmak Kirli Çamaşırlar Programı ile Exxen’e Transfer Oldu!

Popüler YouTuber Orkun Işıtmak uzun süredir devam ettirdiği Kirli Çamaşırlar konseptini artık Exxen’de sürdürecek! Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformu 2021 yılına damgasını vuracak yeni içerikler duyurmaya hız kesmeden devam ediyor. Dün yeni Sihirli Annem dizisi için oyuncu kadrosu açıklanırken, bugünse genç içerik üreticisi Işıtmak’ın son projesi duyuruldu.

1996 doğumlu genç YouTube içerik oluşturucusu Orkun Işıtmak, 45. Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi YouTuber/Instagrammer Ödülü‘ne layık görülmüş ve eğlenceli içeriklerini üretmeye hız kesmeden devam ederek adını daha geniş kitlelere ulaştırmayı başarmıştı. Geçtiğimiz yıllarda yalan makinesi detektörü ile İbrahim Berk’le birlikte başlattıkları Kirli Çamaşırlar serisi Enes Batur, Oğuzhan Uğur, Reynmen, Kafalar, Danla Biliç ve daha pek çok ünlü ismi ağırlamıştı.

Her biri milyonlarca izlenme sayısına ulaşan bu videolar kısa sürede İbrahim Berk‘i ünlü yapmış, Berk önce Enes Batur‘un kanalında ve daha sonra kendi adını verdiği YouTube sayfasında bu konsepte devam etmişti. Bir süredir yalan makinesi videoları çekmeye ara veren Orkun Işıtmak’ın şimdi aynı seriyi Exxen’de sürdüreceği resmen açıklandı. Reynmen ve Berkcan Güven gibi pek çok sosyal medya fenomenini buluşturacak böylelikle platform bir YouTuber’ı daha bünyesine kattı!

“Cesaret Edemediğiniz Her Şey Kirli Çamaşırlar’da Sorulacak!”

YouTube’ta 8 milyondan fazla abone sayısına sahip olan Orkun Işıtmak Exxen platformunda Kirli Çamaşırlar adı altında yeni bir program oluşturacak. Yüksek olasılıkla haftalık bir periyotta gerçekleştirilecek konsept pek çok ünlü ismi ağırlayarak bilinmeyen sırlarını ortaya çıkarmaya yoğunlaşacak. Zira duyurulan afiş görselinde, “Cesaret edemediğiniz her şey #KirliÇamaşırlar programında sorulacak…” cümlesi de programın vizyonunu gayet net ifade etmeye yetiyor.

1 Ocak’ta hayata geçecek Exxen platformunda yayınlanacak Kirli Çamaşırlar’ın ne zaman başlayacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak yüksek olasılıkla Ocak ayında programın uygulamaya ekleneceği tahmin edilmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu