Dizi Haberleri

Onur Ünlü’nün Şeref Bey Dizisi 4. Bölümüyle Yayında!

Onur Ünlü tarafından yönetilen komedi dizisi Şeref Bey yeni bölümü ile Exxen platformuna geldi. Usta oyuncu Haluk Bilginer’in başrolünde yer aldığı ve yıldızlar geçidi bir kadroya sahip dizi, yine izleyicilerin kahkahasını topladı. İşte detaylar…

Senaryosu Yusuf Reha Alp ve Özlem Çadırcı tarafından kaleme alınan, senaryo danışmanlığını Ali Atay‘ın üstlendiği ve usta yönetmen Onur Ünlü imzasıyla çekilen komedi temalı dizi, Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden ve en iyi aşçılar arasında gösterilen Şeref’in yepyeni bir hayata başlangıcını konu alıyor.

Şeref Bey 4. Bölüm Konusu

Şeref Bey 4. bölümü ile Bahadır‘ın Nejat‘ın kumarhanesinde ölmesi ile başlıyor. Ayşe’nin babaannesi, torununun kaçırıldığını söyleyerek polise gidip şikayetçi olunca, Şeref‘i gözaltına alıyorlar. Böylelikle Ayşe, yıllardır kim olduğunu öğrenemediği babası ile tanışıyor.

Toplamda 10 bölümden oluşacak ve her bölümü yaklaşık 1 saat uzunluğunda olan Şeref Bey oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Songül Öden, Ertan Saban, Devrim Yakut, Serhat Kılıç, Ahmet Rıfat Şungar, Beyti Engin, Şükran Ovalı, Ecem Uzun, Barış Yıldız, Hakan Salınmış, Erdem Kaynarca ve Balım Gaye Bayrak gibi tecrübeli isimleri bir araya getiriyor.

Şeref Bey’in 5. Bölümü Haftaya Pazartesi Ekranlarda Olacak!

Gelecek hafta Pazartesi günü, 25 Ocak 2021 tarihinde Exxen ekranlarına gelecek Şeref Bey yeni bölümde kahkahanın dozunu bir tık daha arttıracak. Ayrıca 10 bölümlük dizinin yarısına gelinerek hikaye çemberi de iyice daralmış olacak. Dolayısıyla nefes kesici bir bölüm haftaya bizleri bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu