Fragman

Onu Hiç Böyle Görmediniz! Masterchef’in Jüri Üyelerinden Danilo Zanna’dan Büyük İsyan: ”Yeter Artık!”

Masterchef, Türkiye’nin en sevilen yarışma programlarından biri. Reyting rekorları kıran yemek programı büyük bir ilgi görüyor. Tabi bu kadar ilgi görmesinin sebeplerinden biri sürükleyici formatıyken diğeri de birbirinden usta jüri kadrosu. Danilo Zanna da Masterchef programının usta jüri üyelerinden biri. Yetenekli şef, hem işindeki profesyonelliği hem de sempatik tavırlarıyla oldukça seviliyor. Onu her zaman gülerken görsek de Danilo Zanna bu sefer hepimizi şaşırttı. Sinirlerine hakim olamayan jüri üyesi, paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

İtalyan Damat

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Danilo Zanna (@danilozanna)’in paylaştığı bir gönderi

Danilo Zanna’nın İtalyan olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Eşi Türk olan yakışıklı şef, evlendikten sonra Türkiye’ye gelmiş ve düzenini burada kurmuş. Hepimiz onu çok seviyoruz ve ailesiyle olan ilişkisini imrenerek izliyoruz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Danilo Zanna (@danilozanna)’in paylaştığı bir gönderi

Bir erkek evladı olan ünlü şef, oğluyla iki yakın arkadaşmışlar gibi bir ilişki kurmuş. Ailesiyle zaman geçirmeyi çok seven Danilo Zanna, program çekimlerinden bulduğu fırsatlarda direkt olarak ailesinin yanına gidiyor. Annesini ve eşini yanından ayırmayan ünlü şef, ailesine ve tüm kadınları oldukça değer veriyor. Bu tutumunu tebrik ediyoruz. Biz onu her zaman mutlu aile pozlarıyla görmeye alışık olsak da Danilo Zanna bu seferki paylaşımıyla hepimizi üzdü.

Artık Yeter!

Danilo Zanna

Ne yazık ki ülkemizdeki kadına şiddet haberleri bir türlü bitmiyor. Ülkece yangın haberleri yüzünden içimiz yanarken bir de kaybolan ya da katledilen kadın haberlerini duydukça kan ağlıyoruz. Bu durumun bir an önce son bulmasını istiyoruz. Danilo Zanna da bu durum karşısında sessizliğini bozan ünlülerden. Ünlü şef, kadına şiddet haberlerine dikkat çekerek isyan etti. ”Kadının adı yok!” diyen Danilo Zanna, durumun acılığını bir kez daha gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu