Magazin

Onu Hiç Böyle Görmediniz! Aslı Enver Sinirini Dövüş Hocasından Çıkardı: Tekmeler, Yumruklar Havada Uçuştu

Aslı Enver’i tanımayanınız yoktur. Güzel oyuncu uzun yıllardır ekranlarda olan bir isim. Yetenekli oyuncu bazen kariyeriyle bazen de aşk hayatıyla gündeme geliyor. Duru güzelliği ile hepimizi etkilemeyi başaran Aslı Enver, geçtiğimiz dakikalarda Instagram hesabından öyle bir video paylaştı ki gözlerinize inanamayacaksınız. Güzel oyuncunun meğer kimseye göstermediği bambaşka bir yönü varmış.

Tatil Pozları Yürek Hoplatıyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Asli Enver (@aslienver)’in paylaştığı bir gönderi

Şimdilerde tatil yapıp, sıcak havaların tadını çıkaran güzel oyuncu; tatil pozlarını takipçileri ile paylaşmaktan geri durmuyor. İstanbullu Gelin’deki oyunculuğu ile tam puan almayı başaran Aslı Enver, sonrasında birkaç projede daha yer alsa da şimdilerde ekranlardan uzak bir yaşam sürüyor. Gelen projeleri değerlendirdiğini söyleyen Aslı Enver, bazı reklam filmlerinde yer alsa da onu uzun soluklu bir yapımda ne zaman göreceğiz, merak konusu. Böylesine sade bir güzelliğe sahip olan ünlü oyuncuyu yeniden ekranlarda görmek için biz de sabırsızlanıyoruz.

Makyajsız Hali Oldukça Konuşulmuştu

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Asli Enver (@aslienver)’in paylaştığı bir gönderi

Aslı Enver, bir dönemin en çok sevilen dizilerinden biri olan Kavak Yelleri’nde yer almasından itibaren oldukça beğenilen bir oyuncu olmayı başardı. 20’li yaşlarının başından beri oyunculuk yapan Aslı Enver, doğal tavırları ve sade halleri ile hepimizi büyülüyor. Durum böyle olunca güzel oyuncu, makyajsız hallerini korkusuzca Instagram hesabından takipçileri ile paylaşabiliyor. Paylaştığı makyajsız fotoğrafları ile oldukça huzurlu ve dingin görünen Aslı Enver, attığı bir Instagram hikayesi ile hepimizi şaşırttı. Meğer göründüğü kadar sakin biri değilmiş.

Aslı Sustu Tekmeleri ve Yumrukları Konuştu

Dövüş hocasıyla antrenman yapan ve bu anları sosyal medya hesabından paylaşan Aslı Enver, takipçilerini şaşırtmayı başardı. Acımadan tekme ve yumruklarını sallayan Aslı Enver neye bu kadar öfkelendi bilinmiyor. Öfkesini dövüş hocasından çıkaran Aslı Enver, oldukça rahatlamış görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu