Magazin

Onu Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz: Bülent Ersoy’un Yıllar Önceki Bu Hali Görenleri Şoke Ediyor!

Bülent Ersoy, Türk magazin gündeminin eskimeyen isimlerinden biri. Ünlü sanatçı ne dese, ne yapsa, ne giyse olay oluyor. Durum böyle olunca biz de onu yakından takip ediyoruz. Uzun süredir ekranlarda görünmeyen Bülent Ersoy, Mustafa Keser ile birlikte ekranlara gelmek için gün sayıyor. Ünlü sanatçı bazı hareketleriyle ağır eleştiriler alırken bazı hareketleriyle de büyük beğeni toplamaya her zaman devam ediyor. Son olarak Bülent Ersoy’un yıllar öncesine dair çıkan bir fotoğrafı herkesi şoke etti ve görenler gözlerine inanamadı. Onu daha önce hiç böyle görmediğinize eminiz. İşte olay olan o fotoğraf!

Bülent Ersoy Olur da Kaos Olmaz mı!

Bülent Ersoy, kullandığı pahalı takılarla, yaptığı ağır makyajlarla ve giydiği gösterişli kıyafetlerle her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.


Günlük hayatında da, sahneye çıktığı zamanlarda da abartıdan kaçınmayan ünlü sanatçı geçtiğimiz aylarda bir skandala imza atmıştı. Nesli tükenmekte olan bir tilki türünün postundan yapılmış, gerçek bir kürk giyen Bülent Ersoy; hayvanseverlerin ağır tepkileriyle karşılaşmıştı.


Bu tepkiler karşısında geri adım atmayan Bülent Ersoy, daha öncesinde de giydiği gerçek kürklerle magazin gündemine gelmişti. Şimdilerde usta sanatçı yaz aylarında olduğumuz için bu haberlerle anılmasa da kış aylarında bizi şaşırtmaya devam edecek mi merak konusu.

Bülent Ersoy bu tarzı yıllardır koruyormuş aslında. Gençlik yıllarında da abartıdan uzak durmayan ünlü sanatçının olay olan bu fotoğrafını ilk kez göreceksiniz!

İddialı Halleri O Zamanlardan Geliyormuş!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

ŞOKOPOP (@sok_o_pop)’in paylaştığı bir gönderi

Instagram’ın en çok takip edilen magazin sayfalarından biri olan Şokopop, geçtiğimiz saatlerde Bülent Ersoy’un bu halini paylaşarak herkesi şoke etti. Meğer Bülent Ersoy’un bu iddialı tavırları yıllar öncesine kadar dayanıyormuş.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu