Magazin

On Parmağında On Marifet Buse Varol Yine Mutfakta: Anne ve Anne Adaylarına Önemli Püf Noktalar Verdi!

Güzel oyuncu Buse Varol Instagram’da hamaratlığını göstermeye devam ediyor. Çocukları ve eşi için sık sık mutfağa girerek harikalar yaratan Buse Varol, kayınbiraderi Selçuk Tektaş’ın kaybının ardından sessizliğine gömülmüştü 2 ay kadar yas tutan güzel oyuncu, yavaş yavaş eski düzenine dönmeye başladı. Bu iki ay içinde verdiği kilolara dikkatleri üzerine çeken Buse Varol, bugün küçük kızı Eliz için mutfağa girdi ve kendi elleriyle kızına çorba yaptı. Yaptığı çorbanın tarifini de Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Sahalara Geri Döndü!

Bildiğiniz gibi Buse Varol sadece oyuncu olarak değil aynı zamanda da takipçilerini etkilemeyi başaran bir influencer. Alişan’la evlenmeden önce farklı dizilerle yan karakterleri canlandıran güzel oyuncu, son olarak TRT’nin sevilen dizilerinden Payitaht Abdülhamid’te rol alarak karşımıza çıkmıştı ancak Alişan’la dünyaevine girdikten sonra ailesine odaklanan gizle oyuncuyu bir daha ekranlarda göremedik.

Zaten evlilikten kısa bir süre sonra hamile olduğunu duyuran Buse Varol, ilk çocuğu Burak’ı kucağına aldıktan sonra kendisini tamamen ailesine adadı. Burak’ın ardından bu sefer de Eliz’e hamile kalan Buse Varol, tüm şeffaflığıyla hem hamilelik sürecini hem de doğum sürecini bizlerle paylaştı. Çocuklarının yüzünü bir gün bile olsun gizlemeden bizlerle paylaşan Tektaş ailesi, Instagram’da da oldukça seviliyor.

Buse Varol’dan Püf Noktalar!

Özellikle anne ve anne adayları tarafından yakın markajdan takip edilen güzel oyuncu, yavaş yavaş eski düzenine dönmeye başladı. Birçok marka ile işbirlikleri yapmayı da ihmal etmiyor. Bu işbirliklerinin yanı sıra çocuklarıyla İlgilenen Buse Varol, bugün de kızı Eliz için mutfağa girdi ve ek gıdaya geçen kızı Eliz’e çorba yaptı. Tabii yaptığı çorbanın tarifini takipçileriyle paylaşmaktan da geri durmadı. Eminiz ki birçok Buse Varol takipçisi bu tarifi çoktan denemeye başlamıştır bile!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu