GündemMagazin

On Parmağında On Marifet: Baht Oyunu Dizisinin Başrol Oyuncusu Aytaç Şaşmaz’ın Bu Yeteneği Sizi Oldukça Şaşırtacak!

Aytaç Şaşmaz, son zamanlarda yıldızı oldukça parlayan erkek oyunculardan biri. Yakışıklı isim şimdilerde Cemre Baysel ile birlikte Baht Oyunu adlı dizide başrolü paylaşıyor. Dizideki performansı ve yakışıklı halleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Aytaç Şaşmaz, her gün ayrı bir yönüyle bizi şaşırtıyor. Instagram hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanan yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz saatlerde paylaştığı bir hikaye ile bilinmeyen bir özelliğini daha takipçilerine sundu. On parmağında on marifet olan yakışıklı isim, bu yeteneğiyle adından oldukça söz ettirecek gibi duruyor.

Baht Oyunu Çok Sevildi

Yaz aylarının en sevilen taraflarından birisi de yaz dizileri. Şu sıralar neredeyse her kanalda ayrı bir yaz dizisi izlerken bunlardan biri de Baht Oyunu adlı dizi oldu. Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’i partner olarak izlediğimiz bu dizi şimdilerde büyük bir hayran kitlesine sahip. Dizinin bütün bölümleri ayrı bir olay oluyor ve çok seviliyor. Durum böyle olunca başrol oyuncuları da birbirlerine çok yakıştırılıyor. Aralarında aşk dedikoduları çıkan Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel, bu durum ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmuyor.

Dizi Aşkı Gerçek Mi Oldu?

Cemre Baysel, oldukça beğenilen kadın oyunculardan biri. Genç yaşına rağmen oldukça iyi projelerde izleme fırsatı bulduğumuz güzel oyuncu, Aytaç Şaşmaz ile çok yakıştırılıyor. İki taraf da böylesine eğlenceli ve böylesine yetenekli olunca aralarındaki durum gözlerden kaçmıyor. Aralarında aşk var mı bilinmez ama eğer doğruysa oldukça iyi bir çift olacakları kesin. Aytaç Şaşmaz bu denli yetenekliyken, sağlıklı bir ilişki yürütebileceğine olan inancımız tam.

Herkesi Büyüledi

Aytaç Şaşmaz

Meğer bizi oyunculuğu ile kendine hayran bırakan Aytaç Şaşmaz, aynı zamanda müzikle de ilgileniyormuş. Şarkı söylemeyi çok seven Aytaç Şaşmaz, şarkı bile çıkartmış hatta. Durum böyle olunca bir kez daha yakışıklı oyuncuya hayran olmamak elde değil.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu