Magazin

Olay Üstüne Olay Sabancı Erkekleri Sevgili Teröründen Kurtulamıyor: Önce Hakan Sabancı Şimdi de…

Sabancı ailesi, Türkiye’nin en varlıklı ve saygıdeğer ailelerinden. İş hayatında büyük başarılar elde eden aile gelin görün ki gündemden hiç düşmüyor. Gündemden düşmemelerinin sebebi: başarılı iş yaşamları değil, karışık aşk hayatları. Her gün ayrı bir manşetle karşımıza çıkan Sabancı erkeklerinin yüzü, aşktan yana hiç gülmedi gibi görünüyor. Kaostan kurtulamayan aile, yine ayrı bir olay yüzünden karıştı.

Hakan Sabancı Neredeyse Baba Oluyordu

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Hakan Sabanci (@hakansabanci)’in paylaştığı bir gönderi

Bir insan aşk hayatında bu kadar mı bahtsız olur? Hakan Sabancı ne çapkınlıklarına bir son verebildi ne de mutlu bir ilişki yaşayabildi. Şimdilerde Aygün Aydın yüzünden mahkeme salonlarından çıkmayan Hakan Sabancı, neredeyse ”Baba” oluyordu. Aygün Aydın iddialarına devam ederken Hakan Sabancı tabii her zamanki gibi sessizliğini koruyor. İkilinin arasındaki sular henüz durulacak gibi görünmüyor. Bakalım Hakan Sabancı bizi daha nasıl şaşırtacak. Ailenin tek bahtsızı kendisi değil tabii. Ailenin diğer bir üyesi olan Faruk Sabancı da epey dertli.

Bir Ayrıl Bir Barış İlişki Yürütmeye Çalışıyor

Sabancı

”26 Yaşındayım, tek bir kız arkadaşım olmadı!” diyen Faruk Sabancı, nihayet 26 yıllık yalnızlığına bir son vermişti. Sunucu Dilay Korkmaz ile aşk yaşamaya başlayan ünlü DJ bir ayrıl bir barış olsa da hala güzel sunucuyla birlikte. Şimdilerde Ece Seçkin ile yapacağı düete hazırlanan Faruk Sabancı, işine mi koşsun aşkına mı? Bir de Dilay Korkmaz işleri zorlaştırınca Sabancı üyesi müzisyen iyice arada kalıyor gibi.

Dilay Korkmaz’ın Yorumu Olay Oldu

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Faruk Sabanci (@faruksabanci)’in paylaştığı bir gönderi

Geçtiğimiz saatlerde Faruk Sabancı yeni projesinin müjdesini verdi. Ece Seçkin ile fotoğrafını paylaşan ünlü müzisyen; fotoğrafın açıklama kısmına ”Ece Seçkin ile yeni şarkımız çok yakında geliyor. Sizce bu aşırı uyumlu ikilinin şarkısının ismi ne olmalı?” sorusunu yazdı ve yorum istedi. Faruk Sabancı’nın sevgilisi Dilay Korkmaz anında yapıştırdı cevabı. ”Çamaşır makinesinde 90 derece yün kazak yıkamışımdır!” yorumunda bulunan sunucu Ece Seçkin’in boyuna gönderme yaptı. Bakalım Ece Seçkin bu yoruma ne cevap verecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu