GündemMagazin

Olay Kadın Demet Akalın Bikini Şov Yaptı: Parlak Pembe Bikinisiyle El Alem Ne Der Demeden Tatilin Tadını Çıkardı!

Olay Kadın Demet Akalın Bikini Şov Yaptı: Parlak Pembe Bikinisiyle El Alem Ne Der Demeden Tatilin Tadını Çıkardı!

Gündemden hiçbir zaman düşmeyen Demet Akalın bu sefer yaptıklarıyla değil giydikleriyle olay oldu. Yaz aylarının tadını ailesiyle çıkaran ünlü şarkıcı, tatilde giydiği bikinisini Instagram hesabında takipçileriyle paylaştı. Yaşına rağmen fit bir görüntü sergileyen Demet Akalın ”Acaba fotoğraflarına shop mu yaptı?” sorularını akıllara getirdi.

Yeni Sezona Bomba Gibi Başlayacak

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi

Demet Akalın’ın geçen sezon Alişan’la birlikte sunduğu gündüz kuşağı programı bitince, yeni projesinin ne olacağı merak konusuydu. Çok zaman geçmeden Demet Akalın ”Gelinim Mutfakta” adlı yarışma programının yeni sunucusu olacağını duyurdu. Programın eski sunucusu Seda Sayan ise bu duruma tepki gösterdi. Şimdilerde yeni sezon için enerji toplayan ünlü şarkıcı, tatilin tadını çıkarıyor.

Tatil Pozlarıyla Olay Oldu

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi

Şimdilerde eski eşi ve kızıyla tatilde olan Demet Akalın, Instagram hesabından sabah akşam paylaşım yapıyor. Ne yediğinden tutun ne içtiğine kadar en küçük ayrıntıyı bile takipçileriyle paylaşıyor. Uzun süredir bu tatili beklediği çok belli olan sanatçı, kendini paylaşmayı da ihmal etmiyor. Demet Akalın fiziğini sergileyerek mayo ve bikini şov yapıyor.

Pembe Bikinisiyle Kasıp Kavurdu

Demet Akalın

Geçen yaz, Demet Akalın’ın tatil pozları büyük dalga konusu olmuştu. Akalın’ın makyajsız halleri garipsenmiş, ünlünün fotoğraflarda çok fazla shop kullandığı ortaya çıkmıştı. Olay olan fotoğraflardan sonra Demet Akalın, fotoğraf konusunda çok daha dikkatli davranıyor. Gazetecilerden olabildiğince uzak duran ve kendini koruma altına alan ünlü sanatçı, magazincilere fırsat vermiyor. Tatile dair fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmeyen sanatçı bikini pozlarını kendisi paylaşıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu