Fragman

Olay Gecesi: Enis Arıkan Evine Yerleştirdiği Gizli Kameralarda Öyle Bir Şey Fark Etti ki Çok Şaşıracaksınız!

Eğlenceli tavırları, mutlu halleriyle bildiğimiz Enis Arıkan dün evinde resmen dehşeti yaşadı. Olayın nasıl gerçekleştiğini ve nelere tanıklık ettiğini Instagram hikayeleri aracılığıyla takipçilerine anlatan Enis Arıkan, olayın şokunu hala üzerinden atabilmiş değil.

Yoğun Bir Tempo İle Çalışmaya Devam Ediyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Enis Arıkan (@enisarikan)’in paylaştığı bir gönderi

Enis Arıkan, komedi türünde görmeye alışık olduğumuz biri. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz sezona damga vuran Camdaki Kız dizisinde yer almaya başladığında hepimiz oldukça şaşırmıştık çünkü Camdaki Kız dizisi dram türünde bir yapım. Dram türünde de ne kadar başarılı olduğunu gösteren Enis Arıkan, bu dönem oldukça yoğun bir çalışma temposuna sahip. Bir yandan kendi komedi programını sunuyor bir yandan da farklı dizilerde boy gösteriyor. Durum böyle olunca ünlü isim eviyle ve evcil dostlarıyla pek ilgilenemiyor.

Hayvan Sevgisini Bilmeyen Yok

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Enis Arıkan (@enisarikan)’in paylaştığı bir gönderi

Enis Arıkan’ın hayvan sevgisini bilmeyeniniz yoktur. En yakın arkadaşlarından Ezgi Mola ile birlikte, Türkiye’de hayvan haklarının en büyük savunucularından biri kendisi. Hayvanlara yapılan her türlü zulmün ve kötü davranışın karşısında yer alan ünlü isim, evinde beslediği evcil dostlarına da çocuğu gibi bakıyor. Durum böyle olunca onları koruyup kollamak için elinden geleni yapıyor Enis Arıkan.

Evindeki Kamerada Gördüklerine İnanamadı

Enis Arıkan paylaştığı videolarda, köpeğinin evde yalnızken cinnet geçirdiğini ve her ikisinin de korkulu dakikalar yaşadığını dile getirdi. Eve taktırdığı kameralar sayesinde köpeğinin ne kadar zor bir durumda olduğunu fark eden Enis Arıkan apar topar eve döndüğünü ve köpeğini çok kötü bir durumda bulduğunu anlattı. Olayın şokunu tam olarak üzerinden atamayan ünlü oyuncu, yaşadığı korku dolu anları anlatırken köpeğinin halleri ise dikkat çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu