Magazin

Olanlara Artık Kimse Dayanamıyor! Hazar Ergüçlü’den Yürek Yakan İsyan

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, sosyal medyayı en aktif şekilde kullanan ünlülerden biri. Özellikle toplumsal sorunlarda ses çıkarmaktan korkmayan ünlü oyuncunun isyanı yine yürekleri yaktı.

Muhteşem Bir Kariyer

Hazar Ergüçlü, ilk projesi “Gölgeler ve Suretler”de Türkiye’nin en iyi yönetmenlerinden Derviş Zaim’le çalışacak kadar şanslıydı. Sonrasında da, sektörün en iddialı dizi ve filmlerinde başrollerden inmedi. Kalite nerede, Hazar Ergüçlü oradaydı! Bir projede onun adını görüyorsanız, en azından ortalamanın üzerinde bir şey izleyeceğiniz kesindi. Son olarak, “Alev Alev” dizisinde başrol oynayan Hazar Ergüçlü, izleyiciyi yine şaşırtmadı. Yeni dizisi “Saklı” ise BluTV için hazırlanıyor ve çekimleri geçen ay başladı. Hayranları yine merak içinde ünlü oyuncunun performansını izlemeyi bekliyor. Ama o yeni projesini paylaşmak yerine, yürek yakan sorunlardan bahsetmeyi tercih ediyor.

Ümitcan Uygun Skandalı

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Aleyna Çakır’ın ölümünde baş şüpheli olan ve aylarca tutuklanması için kamuoyu baskısı yapılan Ümitcan Uygun, cinayetle ilgili olmasa da, uyuşturucu iddiaları nedeniyle gözaltına alındı. Ama hemen serbest bırakıldı! Milyonları isyan ettiren serbest bırakma kararının yeni sorunlara yol açmasından endişe ediliyordu. Maalesef bu endişeler haklı çıktı. Ümitcan Uygun’un kız arkadaşı olduğu iddia edilen Esra Hankulu, bu sabah yatağında ölü bulundu. Kamera kayıtlarına bakıldığında ise gece Ümitcan Uygun’un orada olduğu ortaya çıktı ve tekrar gözaltına alındı. Göz göre göre gerçekleşen olay, sosyal medyada yeni bir infial yarattı.

“Katil Serbest Kalırsa”

Hazar Ergüçlü de bu olay karşısında sessiz kalamayan isimlerden biri oldu. Ümitcan Uygun’un yine bir ölümün baş şüphelisi olduğunu gören ünlü oyuncu, “Katil serbest kalırsa” diyerek durumun ne kadar kötü olduğunu vurguladı. Ünlü oyuncunun isyanı, tıpkı diğer kadınların isyanı gibi yürekleri yaktı. Umarız, yasalar artık kadınları korumayı başarabilir!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu