Magazin

Okan Kurt – Demet Akalın Arasında Gerilim Hattı: Doğum Gününü Bir Ay Erken Kutlayınca Olanlar Oldu!

Son dönemin en çok ünlülerinin başında gelen Demet Akalın ve eşi Okan Kurt arasındaki gerilim sosyal medyaya da sıçradı! Okan Kurt, 9 yıllık hayat arkadaşı Demet Akalın’ın doğum gününü tam bir ay erkenden kutlayınca olanlar oldu, ortalık karıştı! Demet Akalın, doğum gününü tam 1 ay erken kutlayan eşi Okan Kurt’u önce Instagram’da ifşa etti, ardından da Okan Kurt’un kendisi için yaptırdığı pastayı paylaştı ancak ikili arasındaki buzlar çabuk eridi. Demo pastanın güzelliğine dayanamarak eşini affetti!

Ayrılıkları Kısa Sürmüştü!

Aslında Okan Kurt ve Demet Akalın, 2018 yılında resmi olarak boşandı ancak kısa bir ayrılığın ardından çiftimiz yeniden barışma kararı aldı. İkili resmi olarak evli olmasa dahi tüm sosyal medya kullanıcıları ve magazin camiası ikiliyi evli olarak kabul ediyor. Demet Akalın ve Okan Kurt birlikte yaşıyor olsa da; bir daha evlilik yapmayacaklarını ifade etmekten de geri durmuyor. Boşandıkları dönemlerde evine haciz gelen Demet Akalın, ayrılığın ardından ağır sözler söylemiş olsa da; o günler eskide kaldı.

Demet Akalın düğün

Hatta bazı sosyal medya kullanıcıları çiftimizin ayrılığının gerçek olmadığını ve formaliteden boşandıklarını iddia ediyor. Bilenler vardır, o dönemler Demet Akalın’ın evine Okan Kurt’un borçları yüzünden haciz gelmiş ve magazin dünyası bu sansasyonla uzun süre çalkalanmıştı. O kötü günlerin ardından toparlanmayı bilen çiftimiz, yeniden aile olmayı başardılar. Kızları Hira ile birlikte güzel bir aile kuran Demet Akalın ve Okan Kurt, tüm işlere de birlikte gidiyor.

Demet Akalın – Okan Kurt Arasında Gerilim Hattı!

Eşini bir an olsun bile yalnız bırakmayan Okan Kurt, Demet Akalın’ın doğum gününü tam 1 ay, evet tam 30 gün erkenden kutlayınca ortalık karıştı. Demet Akalın, doğum gününü tam 1 ay erken kutlayan eşi Okan Kurt’u önce Instagram’da ifşa etti, ardından da Okan Kurt’un kendisi için erkenden yaptırdığı doğum günü pastasını paylaştı, ikili arasındaki buzlar çabuk eridi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu