Magazin

Oğuzhan Koç’un Kız Arkadaşı Demet Özdemir’in Estetiksiz Halleri Şaşırttı: Eski Halini Görenler Tanıyamadı!

Demet Özdemir, uzun süredir ekranlarda olan ve çok sevilen bir isim. Güzel oyuncunun yer aldığı diziler reyting rekorları kırıyor ve uzun süre Türk televizyon ekranlarında olmaya devam ediyor. Demet Özdemir, iş hayatındaki başarısını aşk hayatına da aktarabilmiş bir isim. Şu sıralar ünlü müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç ile aşk yaşayan güzel isim, son zamanlarda estetiksiz haliyle epey bir konuşuldu. Demet Özdemir’in estetiksiz halini görüp yıllar içindeki değişimine tanıklık edince eminiz siz de oldukça şaşıracaksınız.

Aşktan Yana Mutlu Bir Dönemden Geçiyor

Demet Özdemir, şu sıralar yakışıklı müzisyen Oğuzhan Koç ile birlikte. Birlikteliklerini ilk başlarda gizleyen ve magazinden köşe bucak kaçan ikili, sonraki zamanlarda aşklarını cümle aleme duyurmuştu. Aşk pozlarını paylaşan çift, şu sıralarda birbirlerini hiç yalnız bırakmıyor. Beraberliklerinin oldukça keyifli ve huzurlu geçtiğini dile getiren mutlu çift, gözlerden uzak bir ilişki yaşamak isteseler de bu durum pek mümkün olmuyor. Demet Özdemir bu kadar güzel bir oyuncuyken ve Oğuzhan Koç bu kadar başarılı bir müzisyenken bu durum biraz zor gibi görünüyor. Demet Özdemir şimdilerde güzelliği ile hepimizi büyülüyor fakat güzel oyuncu bundan yıllar önce çok daha farklı bir görünüme sahipmiş. Estetiksiz hali ile gündeme bomba gibi düşen Demet Özdemir’in o hallerini gördüğünüzde hayret edeceksiniz.

Geçirdiği Estetik Operasyonlar Oldukça Dikkat Çekiyor

Demet Özdemir

Güzel oyuncu o zamanlar şimdiki halinden oldukça farklı bir görünüme sahipmiş. Şimdilerdeki hali ile kıyaslandığında değişimi görmek mümkün.

Demet Özdemir

Ne kadar şaşırdığınızı duyar gibiyiz. Şimdilerde ince bir yüz yapısına sahip olan Demet Özdemir, o zamanlar oldukça kemikli bir yüz yapısına sahipmiş. Demet Özdemir estetik iddialarına karşı sessizliğini korusa da fark ortada. Biz yine de estetikli ya da estetiksiz, her haliyle gayet güzel bir kadın olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu