Fragman

O Ses Türkiye Rap Hadise’nin Takımı belli oldu! Mithat, Baver, Şehriban, Sabri, Sima

Exxen'de 12 Haziranda yayınlanan düellolardan sonraki yeni bölümde kıyasıya bir mücadele yaşandı! Jüri üyeleri tüm kozlarını ortaya koydu

Dizisiyenibolum.com Exxen için özel yapım O ses Türkiye Rap yarışması. Acun Ilıcalı‘nın diğer yarışma programları gibi çok ses getiren programlarından biridir. Büyük finalde şimdilik kimin kazanacağını tahmin edemesek de kıyasıya mücadelenin heyecanını yaşıyoruz diyebilirim. Jüri üyeleri kendi takımlarını oluşturduktan sonra sahneye sürmüş ve doyumsuz rap dinletisi ile ekranlara heyecan getirmişlerdir.

Kendi takımındaki rapçilerle sıkı bir bağ kuran Hadise, adeta onlarla bütünleşmiş ve içlerindeki tüm kabiliyetlerini sahneye dökmelerine vesile olmuştur. Kendisi de çok yetenekli bir şarkıcı olan Hadise, seçtiği yarışmacılarıyla bakalım doğru bir seçim yapmış mı? Tüm jüri üyelerinin birbirinden üstün rapçileri söz konusu olduğunda kazananını tahmin edemeyeceğimiz bölümlere doğru ilerlediğimizi söyleyebilirim.  Hadise’nin takımında kimler var? Diğerleri 4 yarışmacıyla yoluna devam ederken, Hadise’nin 5 yarışmacısının olmasının başarı şansını daha da arttırdığını belirtelim.

O Ses Türkiye Rap, Hadise’nin takımındaki yarışmacılar

 • Mithat Mehmet Dalgıç Hatalarım
 • Baver YeşilçalıDandini Dastana
 • Şehriban KahramanYak
 • Sabri ÇaprazYaktık
 • Sima HeyratiTalking Shit

O ses Türkiye Rap düellolar sona erdikten sonra jüri üyeleri de takımlarını belirledi. Düelloların kazananlarını takımlarına katan jüri üyeleri Eypio, Hadise, Mero ve Murda‘nın kıyasıya mücadele ettiğini ve kazanmak için rapçilerine taktikler verdiklerini görüyoruz. O ses Türkiye Rap 1. sezon finalinde bakalım hangi jüri üyesi mutlu sona ulaşacak!

O Ses Türkiye Rap Hadise kimdir, tam adı nedir, kaç yaşındadır?

1985 Belçika doğumludur ve şu an 35 yaşındadır. Tam adı Hadise Açıkgöz‘dür. Ailesi aslen Sivaslıdır. İlk müzik kariyerine başlaması; 2003 yılında denk gelmektedir. O yıl “Idool 2003” yarışmasına katılmış ve sonrasında da albüm teklifi almıştı. İşte o zamandan sonra hayatı 180 derece değişmiş ve kariyerinin zirvesine çıktığı bu zamanına kadar yoluna devam edebilmiştir. İlk olarak yayınladığı Sweat albümündeki “Stir Me Up” şarkısıyla bir anda dünya gündeminde tanınan bir şarkıcı haline gelmiştir. Devamında, Hadise albümünü yayınladı. 2009 daki Eurovision Şarkı YarışmasındaDüm Tek Tek” şarkısıyla Türkiye‘yi temsil etme şansını yakalamış ve 4. olma başarısını elde etmişti.  Hadise’nin albümlerine ve albümdeki tanınmış bir kaç şarkısını listeleyecek olursak:

O Ses Türkiye Rap Hadise kimdir, tam adı nedir, kaç yaşındadır?
 • SweatStir Me Ap vs.
 • HadiseDeli Oğlan vs.
 • Fast LifeDüm Tek Tek vs.
 • KahramanEvlenmeliyiz, Baksana, Biraz Sabret vs.
 • Aşk Kaç Beden Giyer – Macera, Superman, Aşk Kaç Beden Giyer, Mesajımı Almıştır O vs.
 • Tavsiye – Bu Aralar, Prenses, Tavsiye, Yaz Günü, Tokat, Nerdesin Aşkım, İstisna v.s.
 • Şampiyon – Farkımız Var, Kafa Tutuyor, Sıfır Tolerans, Aşk Dediğin v.s

6 tane Altın Kelebek ödülünün sahibi olan güzel şarkıcı Hadise’nin, 3 tane de TMF (popüler müzik kanalı) ödülü bulunmakta.

Kaynak: O Ses Turkiye Rap, Wikipedia

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu