Fragman

O Ses Türkiye Rap düellolar 21 Mayıs 2021 10. bölüm yarışmacıları ve şarkıları

Kapışma Tüm hızıyla devam ediyor! Kapışmalarda kim kazandı? Exxen'de yayınlandığı günden beri kulaklarımızın pasını silmeyi başaran eğlence ses yarışma programı O ses Türkiye Rap Düelloların 2. haftasında hangi yarışmacıları konuk etti? O Ses Türkiye Rap 10. bölüm 21.05.2021 Cuma şarkıları!

Acun Ilıcalı gündemin ve gençliğin nabzını tutmayı çok iyi başardığını gösteren O Ses Türkiye Rap yarışması, her Cuma üyeleri için yeni bölümlerini yayınlıyor. Bakalım geçen hafta yarışmacıları kimdi? Geçen hafta O ses Türkiye Rap şarkıları. Rap tutkunları buraya! Kapışma Tüm hızıyla devam ediyor! Kapışmalarda kim kazandı? Exxen’de yayınlandığı günden beri kulaklarımızın pasını silmeyi başaran eğlence ses yarışma programı O ses Türkiye Rap Düelloların 2. haftasında hangi yarışmacıları konuk etti? O Ses Türkiye Rap 10. bölüm 21.05.2021 Cuma şarkıları!

O Ses Türkiye 21.05.2021 10. bölüm yarışmacıları ve şarkıları

  • Serttir Dilim – Erhan Atmaca vs Ali Baran Sabuncu kapışması

Erhan Atmaca vs Ali Baran Sabuncu kapışmasında sizce kim kazanmıştır?


  • Başaracağım – Kaan Öztürk vs Sabri Çapraz kapışması

Hemen EXXEN’e üye olup, telefondan, tabletten, bilgisayardan izleme şansını yakala. Avantajlar bitti mi, bitmedi! Her itediğin zaman ve istediğin yerde Exxen.com, Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV’den şarkıları full izleyebilirsiniz.


  • Tut Beni Lan – İbrahim Can Hayırcı vs Can Gülmez kapışması

İbrahim Can Hayırcı vs Can Gülmez’den hangisini daha fazla beğendiğinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz?


  • Tarifi Yok – Tolga Karadeniz vs Akın kapışması

Tolga Karadeniz vs Akın’ın kapışmasında nefesler tutuldu.


  • Nefesini Topla – Baran Mert Arabacı vs Hilmi Yılmaz kapışması

Severek tekrar tekrar izlemek isteyeceğiniz düelloların 2. haftasındaki performansları sizlerle buluşturduk. Siz de Exxen’e hemen üye olup artık istediğiniz programları, yarışmaları, dizilerin yeni bölümlerini herkesten önce izleme şansını elde edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu