FragmanTV Programları

O Ses Türkiye Rap 8. Bölüm – Afrika Asıllı Yarışmacı Tawananaysha Tembani’den Efsane Performans!

O Ses Türkiye Rap kör seçmelerde 8. bölüm yayınlandı yayınlanmasına ama Afrika asıllı yarışmacının performansı rap dünyasını altüst etti! Böyle bir şeyle karşılaşacaklarını jüri üyeleri dahil kimse bilmiyordu!

‘O Ses Türkiye Rap’ 8. bölümü yayınlandı. Rap konusunda sevenlerini doyuma ulaştıran yarışma programı yeni bölümüyle yine coşturdu.  

Türkiye’nin dört bir yanından Rap severlerin kabiliyetlerini sergilediği yetenek Rap yarışması ‘O Ses Türkiye Rap‘ son bölümüyle Exxen platformunda izleyicisiyle buluştu. O Ses Türkiye Rap ne zaman saat kaçta? yarışma programı, diğer Exxen yapımlarında olduğu gibi yeni bölümüyle Cuma günleri dijital platformda yerini alıyor.

Eypio, Hadise, Mero ve Murda‘nın birbirleriyle kıyasıya mücadele ederek en iyi Rap yapanı seçmek için bir araya geldikleri programın yeni bölümlerini kaçırmayın. Tawananaysha Tembani söylediği Rap ile tüm jüriyi çevirmeyi başardı…

Exxen’e aylık üye olup tüm içeriklerini ek ücret ödemeden izleyebileceğiniz gibi, dizi ve programların yeni bölümleri çıktığı anda herkesten önce full olarak izleme şansını yakalayabilirsiniz. O Ses Türkiye Rap 7. bölümü oldukça çekişmeli geçmişti.

Exxen ‘O Ses Türkiye Rap’ 8. bölüm ön izleme – Don’t Try Me (Beni Deneme) şarkısı 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu