GündemTV Programları

O Ses Türkiye Rap 6. Bölüm Exxen’de Yayınlandı! O Ses Türkiye Rap 6. Bölüm Özeti

O Ses Türkiye Rap yarışma programının 6. bölümü Exxen'de yayınlandı.

Acun Ilıcalı’nın online video, film ve dizi platformu olarak yayın hayatını bir süre önce başlattığı Exxen, rap tutkunlarına özel olarak hazırlanan O Ses Türkiye Rap bölümlerini de içeriğinde barındırıyor. Dün yani 23 Nisan 2021 tarihi itibariyle Exxen’de O Ses Türkiye Rap 6. bölümü full olarak izleyebilirsiniz.

O Ses Türkiye Rap yarışma programı aslında daha önceden aşina olduğumuz O Ses Türkiye yarışmasının rap versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Yarışmanın jürisinde Hadise, Murda, Mero ve Eypio yer alıyor. Birbirinden özel rap tutkunlarının yarıştığı programda rap müziğinin en iyisini bulmak için kollar sıvandı.

O Ses Türkiye Rap 6. Bölüm Nereden İzlenir?

Bilindiği üzere O Ses Türkiye programı TV8 üzerinden haftalık olarak yayınlanıyordu. O Ses Türkiye Rap reality, yarışma programı ise online olarak sadece internet üzerinden Exxen platformunda izlenebilecek. İlk bölümü 19 Mart Cuma günü Exxen’de yayınlanan yarışma programı kısa sürede büyük ilgi topladı.

o ses türkiye rap exxen

İçinde bulunduğumuz pandemi koşulları nedeniyle yarışmaya katılım ve başvurular internet üzerinden video ile yapılmakta. Dört jüri üyesinin de amacı O Ses Türkiye Rap yarışmasını birincilikle bitirmek. O Ses Türkiye Rap 6. bölümü Exxen platformundan ve uygulaması üzerinden izleyebilirsiniz. 30 mart 2021 cuma O Ses Türkiye 7. yeni bölümü Exxen’de yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu