O Ses Türkiye Rap 30 nisan cuma yeni 7. bölüm full Exxen’de yayınlandı: özeti ve fragmanı izle

Acun Ilıcalı'nın sahip olduğu Exxen dijital platformuna yeni katılan O Ses Türkiye Rap yarışma programı yeni bölümüyle yayına girdi. Bir reality müzik yarışma programı olan O Ses Türkiye'nin konser tadında geçen son yeni bölümlerini kaçırmayın.

Rap severler için harika bir konsept olan yarışma yeni bölümleriyle her cuma Exxen’de izlenebilecek yayınlar arasında. O Ses Türkiye yeni bölüm ne zaman? O Ses Türkiye reality show programı 30 nisan cuma bu gün 7. yeni bölümüyle Exxen‘de yayınlandı. Program müzik tutkunlarının toplanma yeri haline geldi! O Ses Türkiye Rap 7. bölüm ön fragman full tanıtım videosunu izle

O Ses Türkiye Rap 7. bölüm ön fragman full tanıtım videosunu izleHadise, Murda, Mero, Eypio’dan oluşan O Ses Türkiye Rap jüri üyelerinin karşısında ter döken rap yarışmacıları yeni bölümde de izleyiciyi doyuracak. Rap müziğinin yaygınlaşması konusunda en önde gelen platform haline gelen O Ses Türkiye yarışma programı gençlerin oldukça ilgisini çekiyor. O Ses Türkiye 1. bölümden itibaren 6. bölüme kadar keyifle izlenen yarışma, beklenin üzerinde ilgi gördü. 19 mart 2021’de Exxen’de yayınına başlayan yarışma programına Türkiye’nin değişik şehirlerinden rap tutkunları yarışması olarak katılıyor. Sadece Exxen platformu üzerinden dijital ortamda full bölümlerini izleyebilirsiniz.

Exxen, O Ses Türkiye Rap 7. yeni bölüm ön izleme tanıtım fragmanı izle

Sizde Exxen’e üye olup yeni içerikleri O Ses Türkiye Rap full bölümleriyle izleme şansını bulabilirsiniz.  Ayrıca, O Ses Türkiye Rap yarışmasına katılım başvurusu için de, videolu başvuruların değerlendirildiğini söyleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu