TV Programları

Nurgül Yeşilçay Kadının Eseri Programı’nda! Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kadının Eseri Programına iki yeni konuk katılacak. Nurgül Yeşilçay'ın olacağı program hangi gün ekrana gelecek?

Nurgül Yeşilçay, bir süredir Kefaret dizisinde oynuyor. Güzel oyuncunun sergilediği performans takdir edilirken, geçmişi ile de dikkat çekiyor. Bu kadar başarılı olması ve çalışkanlığı ile ön plana çıkması izleyicilerinin beğenisini kazanmasına yol açtı. Nurgül Yeşilçay, zorluklarla karşılaştığında ne gibi adımlar atmış ve önündeki engelleri nasıl yıkmış? Kadının Eseri programında kadınların nasıl başarılı oldukları ve neler yaptıkları anlatılacak. Konukların hayat hikayelerine değinilecek. Böylelikle kadınlara umut veren bir program sunulacak. Programı sunacak olan Elçin Ateş Ersoy, ünlülere güzel sorular soracak.

Nurgül Yeşilçay Konuk Oldu!

Kadının Eseri programına konuk olan ünlü isim Nurgül Yeşliçay oldu. Ayrıca programın bir konuğu daha var. Elçin Ateş Ersoy’un sunmakta olduğu programın ikinci konuğu ise Çağla Nur Uzundurukan oldu. İki kadının hayat hikayelerini anlatacağı ve Elçin Ateş Ersoy’un sorularıyla harmanlanacak program izleyiciler tarafından heyecanla takip ediliyor. Her hafta yeni konukların olduğu program bu hafta reyting rekorları kırabilir.

Kadının Eseri Hangi Gün Yayınlanıyor? 

Kadının Eseri programı her Pazar Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Saat 11.15’i gösterdiğin izleyiciler ekranda programı izlemek için hazır halde bekliyor. Bakalım bu haftaki konuklar programda ne gibi ayrıntılara değinecek. Kadınların severek izlediği program, oldukça ilham verici ve kadınları teşvik edici bir şekilde ilerliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu