Magazin

Netflix’te İzleyeceğimiz Hazal Kaya Sosyal Medyanın Tuzağına Düştü: Öyle Bir Köşeye Sıkıştı ki …

Sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden Hazal Kaya zor durumda! Ünlü oyuncu sosyal medyada köşeye sıkıştı, bu duruma bakın nasıl çare buldu?

İtirazım Var En Özel Projesi Oldu

İlk olarak Acemi Cadı adlı dizide konuk oyuncu olarak yer alan Hazal Kaya, ardından Genco dizisinde başrol oynadı. Fakat güzel oyuncunun kariyerine en büyük katkıyı Aşk-ı Memnu’da canlandırdığı Nihal karakteri sağladı. Bu rolden sonra tekliflerin ardı arkası kesilmedi ve Hazal Kaya Adını Feriha Koydum, Maral, Bizim Hikaye gibi yayınlandığı dönemde fenomen olmuş dizilerde başrol olarak yer aldı.

İlk sinema filmi deneyimini Çalgı Çengi ile gerçekleştiren Hazal Kaya’nın hayatının filmi ise, başrollerini Serkan Keskin ile paylaştığı İtirazım Var oldu. Bu film ona kariyerindeki ilerlemeden çok daha fazlasını getirdi: hayatının aşkını…

Aşkın Temelini Serkan Keskin Attı

Serkan Keskin ve Hazal Kaya İtirazım Var çekimleri sırasında birbirlerine ısınarak çok iyi arkadaş oldular. Ardından Serkan Keskin, Hazal Kaya’yı içlerinde Ali Atay, Osman Sonant, Onur Ünlü gibi isimlerin bulunduğu arkadaş grubuna dahil etti. Hazal Kaya ve Ali Atay orada tanıştı.

O sıralarda Hazal Kaya’nın annesi kanser tedavisi görmekteydi. Ali Atay hem Hazal Kaya’ya hem de annesine bu süreçte çok destek oldu. Böylece iki ünlü isim arasında öncelikle yakınlaşma, sonra da aşk başladı. Ünlü çift aşklarını uzun bir süre gizli ve gözlerden uzak yaşamayı tercih etti.

Vakit Bulamayınca Ölü Taklidi Yaptı

İlk defa bir arkadaşlarının düğününde birlikte olduklarını açıklayan Ali Atay ve Hazal Kaya çifti, çok zaman geçmeden nezih bir düğünle evlendi. Hatta mutlu evliliklerine Fikret Ali isimli oğulları bile dahil oldu. Hal böyle olunca Hazal Kaya büyün vaktini oğluna ve eşine ayırmaya başladı. Ancak bu durum arkadaşlarının pek hoşuna gitmedi.

Uzun süredir Hazal Kaya ile görüşmeyi bekleyen bir arkadaşı, sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımla Hazal Kaya’ya gönderme yaptı. Ünlü oyuncudan beklediği tepkiyi alamayan arkadaşı, çareyi Hazal Kaya’yı açık açık etiketlemekte buldu. Hazal Kaya ise sosyal medyada köşeye sıkışınca adeta ölü taklidi yaptı ve bunu arkadaşına da söylemekten kaçınmadı.

Aynı Araca Bile Binmediler! Yasak Aşk İddiaları Sonrası Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün Arası Buz Gibi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu