Fragman

Netflix’in Yeni Türk Dizisi 50M2 Fragmanı ile Çok Konuşuldu!

Engin Öztürk’ün başrolünde oynadığı Netflix’in yeni Türk dizisi 50M2 için ilk resmi fragman paylaşıldı. Burak Aksak ve Selçuk Aydemir ikilisi tarafından kaleme alınan dizi ilgi çekici bir kara komedi hikayesi ile karşımıza çıkacak. İşte 50M2’nin konusu, oyuncuları, yayın tarihi ve diğer merak edilenleri…

Leyla ile Mecnun dizisinin yazarı Burak Aksak tarafından kaleme alınan ve İşler Güçler, Kardeş Payı, Düğün Dernek, Çalgı Çengi gibi filmleri yöneten Selçuk Aydemir‘in yine yönetmen koltuğunda oturduğu yeni bir Netflix dizisi geliyor! Son yerli dizi projesi Bir Başkadır ile büyük ses getiren Netflixin, bu kez seyircisine bir kara komedi sergileyeceği öğrenildi.

50M2 Dizisi Konusu Nedir?

Gölge isimli geçmişi sırlarla dolu gizemli bir tetikçinin öyküsünü konu alan 50m2 dizisi, kendisine yıllarca babalık yapan Servet Nadir‘in elinden kaçan adamın, kendini hiç tanımadığı bir mahallede, elli metrekarelik bir terzi dükkanında yaşarken bulması ve beraberinde gelişen olayları anlatıyor.

50M2 Dizisi Oyuncuları Kim?

Gölge karakteri ile ekranlara gelecek Engin Öztürk, dizide başrolü üstlenirken tecrübeli genç yıldıza Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Yiğit Kirazcı, Özgür Emre Yıldırım, Tuncay Beyazıt, Tuğçe Karabacak, Hasan Yalnızoğlu, Murat Kılıç ve Gürkan Uygun gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor. BKM Film yapımcılığında çekilen dizi kamera arkasında, aynı zamanda kuzen de olan iki yetenekli komedyen Burak Aksak ve Selçuk Aydemir ikilisini bulunduruyor.

50M2 dizisi, yayın tarihi itibariyle 1. sezon tüm bölümleri ile 27 Ocak’ta Netflix platformunda yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu