Fragman

Netflix’in Yeni Hint Filmi Beyaz Kaplan İçin Yeni Fragman Paylaşıldı!

Hintli yazar Aravind Adiga‘nın aynı adlı romanından uyarlanan yeni Netflix filmi Beyaz Kaplan için resmi tanıtım fragmanı yayınlandı. 2008 yılında Man Booker Ödülü kazanan başarılı roman, Hindistanlı tecrübeli yönetmen Ramin Bahrani tarafından uyarlanarak senaryoya döküldü ve yönetildi. Son derece ilginç projelere imza atan yönetmen, yeni filmiyle hayranlarını hayli heyecanlandırdı.

HBO için ürettiği Fahrenheit 451 dizi uyarlaması ve gişe rekorları kıran 99 Homes filmi ile hafızalarda önemli bir yer edinen Ramim Bahrani, aynı zamanda üniversite arkadaşı olduğu bilinen Aravind Adiga’nın popüler romanını filme çeviriyor. “The White Tiger kitabını ilk okuduğum günleri hatırlıyorum,” diyerek eser ile arasında gelişen bağı ifade eden yönetmen, “İnanılmaz olduğunu düşünmüştüm. Her zaman bu kitabın bir filmini yapmak istemişimdir. Şimdi bunu yapmam için bana güvendikleri için minnettarım,” açıklamasında bulundu.

Beyaz Kaplan Film Fragmanı

Beyaz Kaplan Filmi Konusu

Netflix tarafından yapım ve dağıtımcılığı gerçekleşecek film Hint sınıf sisteminde düşük bir sosyal yapıda bulunan ve girişimci fikirlerine inanan genç bir adamın karanlık ve bir o kadar da komik öyküsünü anlatacak. Delhi’ye yolculuk eden Balram’ın varlıklı bir adamın şoförü olarak işe başlaması ile şekillenecek hikaye, genç adamın kurtulmak zorunda hissettiği yoksulluğu ile yüksek tabakalı muhtemel hayatı arasındaki geçişi konu alacak.

Başrollerini Adarsh Gourav, Priyanka Chopra, Rajkummar Rao ve Nalneesh Neel gibi ünlü Hint oyuncuların paylaşacağı Beyaz Kaplan filmi çıkış tarihi itibariyle 22 Ocak 2021’de Netflix’te gösterime girecek. Film 2 saat 11 dakika uzunlukta olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu