Sinema

Netflix Yeni Film Fragmanları ve Yayın Tarihleri

1-Love Gelato (Aşk ve Dondurma)

Romantizm ve komedi içerikli Amor y Helado ( Love & Gelato ), Brandon Camp tarafından yazılıp yönetilen romantik bir komedidir . Başrollerde Robin Tunney , Owen McDonnell ve Anjelika Washington var (ve aynı sıradaymış gibi görünmüyorlar). Jenna Evans Welch’in bir romanına dayanmaktadır . 22 Haziran 2022’de Netflik’te yayına girecek.

Romantizm ve komedi başka bir filmde… muhtemelen hepimiz (çok) unutacağız. Yine de Roman Holiday ile çalıştı , bu yüzden hala yanılıyorum.

2-Aşkın Kıyameti Filmi

Romantizim ve Dram ağırlıklı film olan Aşkın KıyametiHilal Saral’ın yönettiği, başrollerini Pınar Deniz ve Boran Kuzum’un paylaştığı Türk filmidir. Manevi inzivaya çekilen bir işadamı ve bir şarkıcı (kaybolmuş) aşık olurlar ve birlikte içsel bir keşif yolculuğuna başlarlar. 20 Haziran 2022 tarihinde yayına girmesi bekleniyor.

3-The Mon From Toronto (Toronto’lu Adam)

Toronto’lu Adam, Patrick Hughes’un yönettiği bir romantizm ve komedi filmdir . Kevin Hart ve Woody Harrelson’ı canlandırıyor ve Kaley Cuoco’nun ( The Big Bang Theory ) sürekli ilgi çeken varlığını sunuyor .

The Other Bodyguard’ın yönetmeninden bir başka filmde komedi ve aksiyonu bir kez daha karıştıran bir komedi.

Elbette bu harika komik yönü olan bu iki büyük oyuncunun ellerinde harika iş çıkartılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu