Fragman

Netflix Türkiye’nin Yeni Orijinal Filmi Azizler’den İlk Fragman Geldi!

Netflix Türkiye Orijinal Filmi olarak lanse edilen Azizler nihayet ilk tanıtım fragmanı ile hayranlarının karşısına çıktı! Okul, Küçük Kıyamet ve Vavien gibi filmler ile hayatımıza giren başarılı ikili Taylan Biraderler tarafından yönetilecek komedi – dram yapımı, yıldızlar geçidi cast ekibinde Haluk Bilginer ve Engin Günaydın gibi isimleri ağırlayacak.

Geçtiğimiz ay Netflix platformunda yayınlanan Bir Başkadır dizisi ile adını daha geniş kitlelere ulaştırmayı başaran Berkun Oya, Azizler’in senarist koltuğunda görünüyor. Durul ve Yağmur Taylan kardeşler tarafından yönetilecek Azizler filmi, bizlere duygusal saatler yaşatacağını her halinden müjdeleyen fragmanı ile iddialı bir duruş sergiliyor.

Azizler Filmi Konusu

Hiç istemediği bir işte çalışmakta olan Aziz’in dört yıllık birlikteliğini sonlandırıp hayatında yeni bir sayfa açmak istemesiyle başlayan Azizler, Aziz için oldukça riskli, tehlikeli ve ancak bir o kadar da mecbur olduğu bir yalanı söylemeye mahkum bırakmaktadır. Artık Aziz’e düşen tek şey kendisine verilen yalanı sürdürmek ve hayatının tümüyle değişimini izlemek olacaktır.

Azizler Filmi Oyuncuları

Olağanüstü oyuncu ekibi ile nefes kesecek Azizler, ekranlarda nadir gördüğümüz tecrübeli yıldız Engin Günaydın‘ı ağırlıyor. Günaydın’a filmde Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Fatih Artman, İrem Sak, İlker Aksum, Öner Erkan, Hülya Duyar, Okan Yalabık ve Gülçin Santırcıoğlu gibi müthiş oyuncular eşlik ediyor. Ayrıca fragmanda, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinin de filmde konuk olarak yer alacakları görülüyor.

Yer yer gülüp kimi zamansa gözyaşı dökeceğiniz Azizler çıkış tarihi itibariyle 5 Ocak 2021 tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu