Dizi Haberleri

Netflix, Tomb Raider Anime Dizisi Üzerinde Çalışıyor

Efsane aksiyon-macera oyun serisi Lara Croft: Tomb Raider şimdi Netflix dizisi haline geliyor. Bu defa Japon animesi olarak animasyon formatıyla hayranları karşısına çıkacak yapımla ilgili ilk detaylar gelmeye başladı. İşte ayrıntılar…

Tüm zamanların en iyi oyun serileri arasında kabul edilen Tomb Raider toplamda 20 oyunla dünya genelinde 80 milyonun üzerinde satış yapmayı başardı. İlk defa 1996 yılında çıkan birinci oyunu ile gördüğümüz ve en son 2018’de severek oynadığımız yapım, aynı zamanda üç tane sinema filmi yaptı.

Lara Croft karakterine ilk kez Angelina Jolie hayat verirken, son filmde ise Alicia Vikander tarafından canlandırıldı. Her ikisi de çok beğenilen yapımlar ve performanslar olurken, şimdi unutulmaz serinin dizi uyarlaması ile tekrar hazırlanacağı öğrenildi. Hem de bir anime dizisi… Shadow of the Tomb Raider oyunundan hemen sonrasını konu alacak animenin dünyaca ünlü dijital streaming ağı Netflix platformunda yayınlanacağı öğrenildi.

Netflix Twitter hesabı üzerinden serinin hayranlarına Lara Croft anime dizisi hazırlığında olduklarını vurgularken, ne yazık ki şimdilik diziden pek bir detay paylaşılmadı. Hikayesi son oyundan sonra gelişen olayları konu alacak yapımın yönetmeni, çizerleri ve daha da önemlisi çıkış tarihi şu an için belirsizliğini korumakta. Ancak ilerleyen haftalarda yapımla ilgili çok daha fazla detayı öğreneceğimiz aşikar.

Peki ya sizin bu Tomb Raider dizisi ile ilgili beklentileriniz neler? Fikirlerinizi bizlerle yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu