Dizi Haberleri

Netflix, The Umbrella Academy 3. Sezon Fragmanını Yayınladı

İlk iki sezonuyla büyük beğeni toplayan The Umbrella Academy dizisinin 3. sezonunun fragmanı çıktı.

Popüler online dizi film platformu Netflix, The Umbrella Academy dizisine ait poster ve fragmanı yayınladı. Böylece popüler fantastik dizinin 3. sezonunun çıkış tarihi de belli olmuş oldu.

Netflix’in Gerard Way ile Gabriel Ba’nın aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan fantastik süper kahraman temalı dizisi The Umbrella Academy’nin 3. sezonuna ait fragmanı ile beraber sezon posterleri yayınlandı. İlk iki sezonunda olduğu gibi dizinin üçüncü sezonu da 10 bölümden oluşacak ve Netflix üzerinden 22 Haziran 2022 tarihinde yayınlanmaya başlanacak.

The Umbrella Academy 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Popüler dizinin ikinci sezonunun final bölümünün kaldığı yerden devam edecek olan The Umbrella Academy 3. sezonda diziye birçok yeni isim daha katılacak. Justin Cornwell, Britne Oldford, Jake Epstein, Genesis Rodriguez, Cazzie David ve Javon Walton kadrodaki yeni isimler olacak.

The Umbrella Academy dizisinin 3. sezonuna ait 10 bölüm 22 Haziran’da Netflix üzerinden izleyicileriyle buluşacak. Dizinin bu sezonuna ait fragman ve poster görüntülerini sizler için bir araya getirdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu