Sinema

Netflix Ölüler Ordusu Filminin Konusu Nedir? Army Of The Dead Oyuncuları

Netfilx'te ekrana gelen Ölüler Ordusu filminin konusu nedir? Army Of The Dead filminin oyuncu kadrosu açıklandı. Filmin ikinci serisi gelecek mi?

Netflix’te yayınlanan Ölüler Ordusu filmi, izleyici tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Özellikle de bazı sahneler sosyal medyada çok konuşuldu. Peki Ölüler Ordusu filminin konusu nedir? Filmde oynayan oyuncuların gerçek isimleri merak ediliyor. Ayrıca İngilizce hali Army Of The Dead olan filmde yaşananlar izleyenleri şok etti.

Ölüler Ordusu Konusu

Ölüler Ordusu filmi, bir patlama sonucu ortaya çıkan zombileri konu ediyor. Zombiler, Las Vegas’ta kendi hakimiyetlerini kuruyorlar. Ayrıca sanılanın aksine bu zombiler yavaş değil. Oldukça hızlılar ve çok güçlüler. Yaşam sürelerinin uzun olması ve zor ölmeleri nedeniyle insanlara bir hayli zorluk çıkaracaklar.

Ölüler Ordusu Oyuncuları

Army of The Dead yani Ölüler Ordusu filminin oyuncu kadrosunda ünlü isimler bulunuyor. WWE’den tanımış olduğumuz Dave Bautista başrolde oynamakta. Scott Ward karakterine hayat veriyor. Öte yandan Ella Punell, Omari Hardwick, Theo Rossi, Garret Dillahunt, Hiroyuki Sanada, Ana de la Reguera ve Nora Anezeder dizinin kadrosunda yer alan oyuncular arasında. Başarılı ekip, gerçekten de seyir zevki veren bir film ortaya çıkardı.

Army of The Dead 2 Gelecek mi?

Army of The Dead filminin ikinci versiyonu şu an için beklenmiyor. Ancak izleyicilerin beğenisi doğrultusunda filmle ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Bu yüzden herhangi bir kesinlik belirtmemekle beraber film hakkında önümüzdeki aylarda yeni bir karar verilebileceği söylenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu