FragmanGündem

Netflix, Jennifer Lopez Belgeseli “Halftime” Fragmanını Yayınladı

Jennifer Lopez belgeseli olarak çekimleri tamamlanan Halftime için ilk fragman çıktı.

Gelmiş geçmiş en ünlü şarkıcı sanatçılardan olan Jennifer Lopez, son dönemde sinema sektörünün de içinde yer almaya başlamıştı. 90’lı yılların sonlarında büyük kitle kendisinin şarkılarıyla büyümüş olsa da sinema performansının da oldukça başarılı olduğunu söylememiz pek yanlış olmayacak gibi görünüyor.

Netflix platformu üzerinden yayınlanacak olan Jennifer Lopez filmi, aslında daha çok bir belgesel özelliğinde çekimleri yapılmış olarak karşımıza çıkıyor. Lopez’in yaşamının anlatıldığı Jennifer Lopez: Halftime adlı yapım için Netflix tarafından ilk fragman yayınlandı.

Jennifer Lopez: Halftime Fragmanı Çıktı!

14 Haziran’da Netflix’t yayınlanacak olan Jennifer Lopez: Halftime adlı yaşam belgeseli için resmi tanıtım fragmanı yayınlandı. Belgesel tarzında bir film olarak izleyicilerin karşısına çıkacak olan yapım için altyazılı fragman karşımıza çıktı.

Jennifer Lopez’in hayatının anlatıldığı belgesel yapımında Lopez’in hayatının hiçde göründüğü kadar şaşalı olmadığı ve birtakım zorluklarla bu başarıyı elde ettiği görülüyor.

Ünlü sanatçının neşeli kişiliği, başarı merdivenlerini adım adım geçmesinin işlendiği yapımda Lopez’in eğlenceli ve bir o kadar samimi kişiliği dikkatlerden kaçmıyor. Dünyaca ünlü sanatçının hayranlıkla izlenecek olan belgeseli Jennifer Lopez: Halftime, 14 Haziran 2022 tarihinde Netflix platformundan yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu