Magazin

Netflix Heyecanını Bile Yaşayamadı! Demet Özdemir’in Başı Büyük Belada: “Aşırı sinirliyim…”

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, sosyal medyadaki eğlenceli paylaşımlarına devam ediyor. Ama son anlattıkları pek de hayranlarının içini açan cinsten değildi! Bahçesindeki yüzlerce sinekle uğraşmak zorunda kalan Demet Özdemir, yine de neşesini kaybetmedi.

Demet Özdemir, son dönemin en başarılı yıldızlarından biri olarak göze çarpıyor. Flash TV’deki dansçılık günlerinden başrol oyunculuğuna yükselen süreçte en çok romantik komedilerle karşımıza çıkan ünlü oyuncu, ilk dram sınavını da başarıyla verdi. İki sezon süren “Doğduğun Ev Kaderindir” ile hayran kitlesini büyüten ve yeteneğini gözler önüne seren Demet Özdemir, şimdi de yeni Netflix filmi için canla başla çalışıyor. Şükrü Özyıldız ile “Aşk Taktikleri” filminde buluşan oyuncu çekimlerin heyecanını yaşamaya başladı bile. Ama onu filmden daha çok zorlayan bir şey var!

“Aşırı sinirliyim”

Malum, Demet Özdemir’in aldığı 4 milyon TL’lik villa günlerce konuşuldu. Tadilatı sevgilisi Oğuzhan Koç’un, yemekleri de komşularının yaptığı haberleriyle de epey dalga geçti. Nihayet evin bütün işlemleri ile birlikte Demet Özdemir’in yoğun çekimleri de bitti. Neredeyse iki ay süren tatili de bitince nihayet yeni evinin tadını çıkarmaya başlayan ünlü oyuncu, evde hayli şaşırtıcı bir şeyle karşılaştı. Bu kez de bahçedeki sürekli yavrulayan kediler ile uğraşmak zorunda kaldı. Bahçesinde sürekli yeni yavrularla karşılaşan Demet Özdemir, “Yüz binlerce sinek larvası temizledik” diyerek isyan etti.

Anne kedinin yavrularla hiç ilgilenmemesine çok sinirlenen ünlü oyuncu, takipçilerinden gelen komik fotoğraflarla moral buldu. “Sizlerden gelenler” notuyla hayranlarından gelen komik kedi fotoğraflarını paylaşan ünlü oyuncunun favorisi ise “kedi ordusu” olarak tanımlanabilecek şu fotoğraftı.

Evet bahçe buraya doğru gidiyor” diyerek çok gülen ünlü oyuncu, halinden o kadar da şikayetçi görünmüyor. Ona yeni evinde kedileriyle ve sevdikleriyle birlikte mutlu bir yaşam diliyoruz!

Demet Akalın Survivor Şampiyonu İsmail Balaban ve Favorisi Aleyna Kalaycıoğlu İle Birlikte Kendinden Geçti!

Survivor Şampiyonu İsmail Balaban Kazandığı Parayla Öyle Bir İş Yaptı ki Kimse İnanamadı! Acun Ilıcalı Şok Olacak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu