Sinema

Netflix, Chris Evans’lı The Gray Man Filmi İçin İlk Fragmanı Yayınladı

Eski bir CIA ajanı olan Courty Gentry, bazı oldukça gizli bilgileri açığa çıkarır. Bu durum kendi ve çevresinin güvenliğini de tehlikeye atacaktır. Sonrası klasik aksiyon filmlerinde sıklıkla gördüğümüz bir kedi fare oyununu andıran sahnelerle ilerleyen, kendisini izleyiciye sevdirecek bir yapıyla karşımıza çıkan filmin yönetmen koltuğunda Anthony Russo ile birlikte Joe Russo yapıyor.

Oyuncu kadrosunda Chris Evan, Ana de Armas ve Ryan Gosling gibi tanıdık simaların olduğu The Gray Man filmi için ilk fragman dün yayınlandı.

The Gray Man Filmi Fragmanı İzle

Mark Greaney imzalı aynı isimdeki romandan uyarlanılan film bir CIA ajanının öyküsünü anlatıyor. Ryan Gosling, Chris Evans, Ana de Armas ve Dani Miranda gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmenliğini Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame gibi yapımların da yönetmenliğini yapan Anthony Russo ile Joe Russo beraber yapıyor.

The Gray Man filmi için ilk fragman Netflix tarafından yayınlandı. Film 22 Temmuz tarihinde Netflix platformunda yayınlanmaya başlanacak. Netflix’te bu filmle beraber onlarca yeni film ve dizi yapımı bu yaz izleyicilerle buluşturulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu