Dizi Haberleri

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, yeni Star TV dizisinde bir araya geliyor!

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül yeni sezonda büyük bir proje ile hayranları karşısına çıkacak. 2016 yılında Fatih Harbiye dizisinden rol arkadaşı Kadir Doğulu ile evlenen başarılı isim, yakında sete çıkacak dizide eşiyle birlikte kamera karşısına geçecek. Uzun bir süre sonra yeniden birlikte performans sergileyecek ikili, hayranlarını oldukça sevindirdi.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, Gecenin Ucunda dizisi ile geliyor

Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanacak Gecenin Ucunda dizisi için oyuncu arayışları devam ediyor. Binbir Gece, Aliye ve Canım Ailem gibi Türkiye televizyon tarihinin zirvesine yerleşen projelerin yapımcısı TMC Film tarafından çekilecek dizi; Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu ikilisini yan yana getirecek.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu

29 yaşındaki genç ve yetenekli oyuncu Neslihan Atagül, Gecenin Ucunda dizisinde bir şifacılık öğrencisi ve insan kaynakları uzmanı olan Macide karakterini canlandıracak. Kadir Doğulu, zengin bir ailenin büyük abisine hayat verecek. Aynı zamanda dizide Atagül’ün annesi Şerman rolüyle Zuhal Olcay’ı göreceğiz.

Tuba Ünsal, Gecenin Ucunda ekibinde!

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre heyecanla beklenen yapımın kadrosuna Tuba Ünsal da dahil oldu. Eski Türkiye güzeli Nermin rolüyle ekranlara gelecek yıldız oyuncu, Atagül’ün hayat vereceği Macide ile rekabet içerisinde olacak.

Yeni sezonda iddialı yapımlarla izleyicisinin karşısına çıkacak Star TV, güçlü projelerle hazırlıklarına devam ediyor. Gecenin Ucunda dizisinin yanı sıra yeni sezonda Yalı Çapkını ve Kral Kaybederse gibi diziler kanalda boy gösterecek. Söz konusu iki proje ise OGM Pictures imzası taşıyacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu