Magazin

Neslihan Atagül, Sağlık Sorunlarıyla İlgili Açıklama Yaptı

Sağlık sorunları nedeniyle Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Neslihan Atagül Doğulu, hastalığıyla ilgili sosyal medyadan bir açıklama videosu paylaştı. Geçirgen Bağırsak Sendromu hastalığı ile mücadele eden genç oyuncu, hayranlarına endişelenecek bir durum olmadığını ifade etti. İşte detaylar…

Geçtiğimiz hafta Sefirin Kızı dizisi ile yollarını ayırdığını açıklayan başarılı oyuncu Neslihan Atagül, artık Nare karakterine hayat vermeyeceğini, sağlık sorunlarının buna engel olduğunu dile getirerek hayranlarından af dilemişti. Sanatçının Geçirgen Bağırsak Sendromu hastalığı yüzünden diziden ayrıldığı öğrenilmiş, bir süre dinlenmesi gerektiğine kanaat getirilmişti. Şimdi genç aktris hastalığıyla ilgili hayranlarının beklediği o açıklamayı yaptı:

“Öncelikle bana attığınız destek mesajları, iyi dilekler ve yanımda olduğunuz için binlerce kez teşekkür ederim. Çok incesiniz beni yalnız bırakmadınız, çok sağ olun… Gördüğünüz gibi fena sayılmam, iyiyim. İyi olmaya da gayret ediyorum. Birazcık dinlenmeye ihtiyacım vardı, hala var o yüzden biraz daha dinleneceğim ama iyim.”

Geçirgen bağırsak sendromu dolayısıyla ekranlardan bir müddet uzaklaşan Neslihan Atagül’ün ne zaman televizyonlara döneceği şimdilik bilinmiyor. Bu sezon için yeni bir dizide rol alması ya da Sefirin Kızı’na geri dönmesi epeyce güç olsa da sanatçıyı gelecek sezonda yine ekranlarda seyredebiliriz.

Neslihan Atagül’ün Sefirin Kızı’ndan ayrılmasından sonra diziye ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün‘ün geleceği açıklanmıştı. Nare karakterini devralacak Büyüküstün, her Pazartesi saat 20.00’da Star TV ekranlarında olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu