Magazin

Neslihan Atagül Hastalıkla Boğuşurken Kadir Doğulu Eğlence Derdinde: Set Arkadaşlarıyla Gününü Gün Etti!

Aşkın Tarifi dizisinin Fırat’ı Kadir Doğulu gündemden düşmüyor. Son olarak dizide başrolleri paylaştığı arkadaşı Serra Arıtürk ile samimi görüntüleri olay olan Kadir Doğulu bir skandala daha imza attı!

Yolları Fatih Harbiye’de Kesişti

İlk olarak Küçük Sırlar dizisinde hayat verdiği Ali karakteri ile tanıdığımız Kadir Doğulu, Neslihan Atagül ile başrollerini paylaştığı Fatih Harbiye dizisi ile yükselişe geçti. Aynı dizide hayatının aşkını da bulan başarılı oyuncu, partneri Neslihan Atagül ile hayatını birleştirdi.

Neslihan Atagül’ü ise ilk olarak Yaprak Dökümü’nde hayat verdiği Deniz karakteri ile tanıdık. İlk başrol deneyimini Fatih Harbiye ile yaşayan güzel oyuncu, en büyük aşk deneyimini de aynı projede edindi. Kara Sevda ile büyük bir yükseliş yakalayan Neslihan Atagül son olarak Sefirin Kızı ile tüm Türkiye’yi büyüledi.

Rahatsızlığı Sebebiyle Ekranlara Veda Etti

Ancak hepimizin nefesini tutup izlediği Nare karakteri, ne yazık ki Sefirin Kızı’nda çok uzun ömürlü olmadı. Sebebi ise güzel oyuncu Neslihan Atagül’ün hastalığıydı. Geçirgen bağırsak sendromuna yakalanan Atagül, rahatsızlık belirtilerinin artması sonucu diziden ayrılmak zorunda kaldı.

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün Uyumu Çok Beğenildi

Neslihan Atagül ekranlara veda eder etmez eşi Kadir Doğulu yepyeni bir projeye imza attı. Aşkın Tarifi ile ekranlara gelen yakışıklı oyuncu başrolleri Serra Arıtürk ile paylaştı. Partneri Serra Arıtürk’ün ilk ekran deneyimi olmazsına rağmen iyi iş çıkardığını söyleyen Kadir Doğulu, rol arkadaşı ile son derece uyumlu olduğunu da belirtti.

Geçtiğimiz günlerde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün samimi pozlarının sosyal medyada yayınlanması ile kafalar bir hayli karıştı. Neden o kadar samimi oldukları konusunda hiçbir şey söylemeyen Kadir Doğulu yalnızca bunun Neslihan Atagül ile aralarında bir soruna yol açmadığını belirtti. Oyuncuların bu pozları takipçileri tarafından hem eleştirildi, hem de reklam amaçlı şeklinde değerlendirildi.

Neslihan Atagül Görmesin!


Kadir Doğulu bugün de setten eğlenceli görüntüler paylaştı. Rol arkadaşları Yasemin Conka ve Ümmü Putgül’ün keyifle dans ettiği o anlar sosyal medyada bir hayli ilgi gördü. O paylaşımı görenler ise Neslihan Atagül’ün hastalığı esnasında Kadir Doğulu’nun bu kadar eğleniyor olmasını yadırgadı. Bakalım o görüntüler çiftimizin arasında problem yaratacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu