Magazin

Neslihan Atagül Eşi Kadir Doğulu Hakkında Konuştu! Eşinin Dizisini Beğendi mi?

Neslihan Atagül, Aşkın Tarifi dizisini izledi. Eşi Kadir Doğulu'nun başrolde oynadığı dizi hakkında neler söyledi?

Neslihan Atagül, bir süredir oyunculuk yapmıyor. Yaşadığı sağlık sorunları nedeni ile dinlenmeyi tercih ediyor. Eşi Kadir Doğulu ise yeni dizisine başladı. Aşkın Tarifi dizisi ilk bölümüyle ekrana geldi ve çok ilgi gördü. Diziyle ilgili eşinden destek gördüğü biliniyor. Sosyal medyada oldukça uyumlu bir çift olduklarını gördüğümü Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti, ünlüler arasında belki de en sessiz ve güzel çiftler arasında.

Neslihan Atagül Aşkın Tarifi’ni İzliyor!

Aşkın Tarifi dizisinin ilk bölümü yayınlandı. Diziyi severek izlediği bilinen Neslihan Atagül’ün eşinin işine destek çıkması çok sevindirdi. Birbirlerine daima arka çıkan ikilinin bu hareketi izleyicilerini de mutlu ediyor. Neslihan Atagül, ilk rahatsızlandığı zamanlarda Kadir Doğulu’nun ona destek olması ve onunla ilgilenmesi dikkat çekmişti. Bu tarz incelikler izleyicilerin ve takipçilerin de dikkatini çekiyor. Ayrıca Neslihan Atagül’den yeni bir dizi haberi olabilir.

Neslihan Atagül Hangi Dizide Oynayacak?

Neslihan Atagül’ün hangi dizide oynayacağı henüz kesinleşmedi. Ünlü oyuncunun sağlık tedavisi evinde devam ediyor. Bu yüzden şu an için çeşitli dizi ve film tekliflerini askıya aldığı da belirtilmekte. Ünlü oyuncu ne zaman ki kendini daha iyi hisseder ve artık oyunculuk yapmaya karar verir, o zaman kendisini televizyon karşısında görebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu