Magazin

Ne Oldu Sana Seda Sayan! Seda Sayan Kanlar İçindeki Görüntüleriyle Herkesi Dehşete Düşürdü!

Seda Sayan, neredeyse 30 yıldır ekranlarda olan ve 7’den 70’e herkesin sevip saydığı bir isim. Bu zamana kadar hem sunduğu programlarla hem yaptığı şarkılarla gönüllerde taht kuran Seda Sayan, bundan birkaç saat önce paylaşılan bir fotoğrafıyla hepimizi dehşete düşürdü. Eli yüzü kanlar içinde kameralara yakalanan Seda Sayan, nasıl bu hale geldi? İşte çok konuşulan o fotoğraf!

Sabahların Sultanı!

Seda Sayan, gündüz kuşağının olmazsa olmaz isimlerinden biri. Uzun yıllardır gündüz kuşağı programları sunan Seda Sayan, geçtiğimiz sezon Gelinim Mutfakta adlı yarışma programını sunmuş ve sonrasında yerine Demet Akalın’a bırakmıştı.


Şimdilerde StarTV’de Sabahın Sultanı Seda Sayan adlı programı sunan ünlü sanatçı, birbirinden ünlü konukları ve işlediği konularla binlerce insanı ekranlara kilitliyor.


Bu yoğun programının arasında bir de müzik kariyerine ara vermeden devam eden Seda Sayan, çıkardığı şarkılarla da milyonları eğlendirmeyi başarıyor.


Aslında her şey bu kadar yolundayken ve ünlü sanatçı çalışma hayatına hiç ara vermeden devam ederken geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkan bir fotoğraf herkesi endişelendirdi. Seda Sayan’ı daha önce hiç böyle görmediğinize eminiz.

Neden Bu Hale Geldi?


Instagram’ın en çok takip edilen magazin sitelerinden biri olan Şokopop, Seda Sayan’ın kanlar içerisindeki bu fotoğrafını paylaştı. Ünlü sanatçının neden bu hale geldiği bilinmiyor fakat yıllar önce yer aldığı bir proje için böylesine korkutucu bir hale geldiği düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu