Magazin

Ne Esra Erol Ne Müge Anlı: Didem Yılmaz’ın Vazgeçme’sinde Yayın Yasağı Getirilen Dilek Albayrak’ın İsyanı Yürekleri Yaktı!

Esra Erol ve Müge Anlı’nın programlarında yaşanan absürt ve enteresan olaylar bazı durumlarda sinirlerimizi bozuyor olsa da; Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme programında geçtiğimiz haftadan beri yaşanan olaylar tüm Türkiye’yi şoke etti. 17 yaşındaki Dilek Albayrak, ailesinin kendini başka erkeklerle birlikte olmaya zorladığını ve bu şekilde para kazandıklarını iddia etti. Bu olayı tüm köyün bildiğini ancak ses çıkartmadıklarını söyleyen genç kız, gözyaşları içinde yardım istedi ve diğer kardeşinin de kendisi gibi kullanılmaması için yalvardı.

Bu olay Tüm Türkiye’de büyük ses getirmiş olsa da; Didem Arslan Yılmaz’ın programına yayın yasağı getirilmesi herkesi daha da şaşırttı. 17 yaşında reşit olmayan Dilek’in anlattıkları nedeniyle uygun olmadığına karar veren RTÜK, Dilek Albayrak konusunda yayın yasağı getirdi ve Dilek’in yayına çıkmasını yasakladı. Bu yaşanan olayın ardından ilk olarak Didem Arslan Yılmaz canlı yayında sitem etti, ardından da madur genç kız sosyal medyadan yaptığı açıklama ile kendisine yardım edilmesini istedi. Dilek’in bu gözyaşları herkesin içini acıttı!

Dilek’in Gözyaşları!

Gaziantep’te yaşanan bu dramın ardından, Gaziantep Valiliği bir açıklama yaparak yayın yasağı getirildiğini duyurdu; “Bahse konu olay televizyon yayınından yaklaşık 6 ay önce 5 Nisan 2021 tarihinde Şahinbey Mahallesi Gülpınar Mahallesi’nde meydana gelmiş ve İlçe Jandarma Komutanlığımız kolluk sahasında gerekli işlemlere başlanmıştır. Dün basın açıklaması ile paylaştığımız bir televizyon programında cinsel istismar iddialarının olduğu olaya dair Gaziantep’te bulunan ilgili mahkeme tarafından yayın yasağı kararı alınmıştır”

Bu haberin ardından ilk olarak Didem Arslan Yılmaz, canlı yayında basın yasağına isyan etti, ardından da Dilek Albayrak gözyaşları içinde bu duruma sitem etti ve kendisine yardım edilmesini istedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu