Magazin

Mustafa Keser’in Siniri Geçmiyor: Önce Bülent Ersoy Hakkında Açıklama Yaptı Şimdi de Tüm Türkiye’ye Rezil Edeceğini Söyledi!

Program bitti ortalık bozuldu! Mustafa Keser ve Bülent Ersoy’un Star TV’de geçtiğimiz haftalarda sunmaya başladığı Benzemez Kimse Bize, ani bir kararla yayından kaldırılınca olanlar oldu. Program boyunca Mustafa Keser ve Bülent Ersoy’un arasındaki gerilimi fark eden kişiler ikili arasında yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu anlamıştı ancak olayların bu raddeye geldiğini kimse tahmin etmiyordu. Programın final kararının ardından Mustafa Keser önce Instagram hesabından bir açıklama yayınladı ardından da Uçankuş TV’nin canlı yayınına telefona katılarak, bir basın toplantısı yapacağını ve tüm gerçekleri bu basın toplantısında açıklayacağını söyledi! Ortalık çok karıştı!

Benzemez Kimse Bize programında yaşananlar herkesin malumu, bu kadar olayın ardından Mustafa Keser açıklama yaparak programın neden final yaptığını açıkladı ve suçun Bülent Ersoy’da olduğunu söyledi; “Sevgili müzik dostları; Bülent Ersoy ile olan programla ilgili görüş ve düşünceleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. Bu programa başlamadan önce sizlerin de izlediğiniz ve gördüğünüz gibi bazı aksaklıkların olabileceğini, programa başlamadan önce öngörmüştüm ancak, kendisinden hem yaş hemde sanatça daha büyük birinin yanında daha saygılı olacağını düşünerek prograMi kabul ettim ve ne yazık ki yanıldım. Hepinizden bunun için özür diliyorum. Yukarıda zikrettiğim aksaklıkların yapımcımız Sayın Polat Yağcı ve Sayın STAR TV kanal yönetiminin hiçbir dahlî ve ilgisi yoktur. Bütün aksaklıklar Sayın Bülent Ersoy’un yersiz kapris ve tutumundan kaynaklanmıştır. İleriki günlerde de bir basın toplantısı yaparak bunlarla ilgili sizleri daha geniş bir çerçevede bilgilendireceğim. Sevgi ve saygılarımla…”

Mustafa Keser’de Şok Sözler!

Bu açıklamanın ardından Uçankuş TV’ye bağlanan Mustafa Keser, Türkiye’nin bilmesi gereken şeyleri açıklayacağını ve Bülent Ersoy’un şımarıklarını tek tek anlatacağını söyledi. 76 yaşındaki usta sanatçının bu sözleri herkesi şoke etti; “Ben 3-5 gün kafamı dinledikten sonra bir basın toplantısı yapacağım. Kimsenin duymadığı ve ortalığı ayağa kaldıracak açıklamalar yapacağım. Her şeyi anlatacağım. Türkiye’nin bilmesi gereken çok şey var onları açıklayacağım. Yer yerinden oynayacak. Herkes bulunduğu yeri bilmeli”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu