Sinema

Müslüm Baba Belgeseli Exxen Platformunda Yayınlandı

Mustafa Uslu tarafından hazırlanan Müslüm Baba Belgeseli şimdi Exxen platformu üzerinden kullanıcılara sunuldu. Müslüm Gürses’in hayatı üzerine hazırlanan filmden sonra yapımcı bu defa sanatçının dostlarına ve Muhterem Nur’un anılarına yer verdiği bu belgesel ile yeniden usta müzisyeni andı. İşte detaylar…

2018 yılında vizyona giren Müslüm filmi Ketche ve Can Ulkay tarafından yönetilmiş ve senarist koltuğunda usta yazar Hakan Günday ile Gürhan Özçiftçi masa başına oturmuştu. Sevilen arabesk sanatçısının hayatını konu alan yapımda Gürses’in çocukluğundan yaşlılığına kadarki süreci oldukça etkileyici bir şekilde beyazperdelere aktarılmıştı.

Timuçin Esen Müslüm Gürses rolü ile herkesi etkilemeyi başarırken Zerrin Tekindor Muhterem Nur karakterine hayat vermiş; filmde Ayça Bingöl, Erkan Can, Taner Ölmez, Erkan Avcı, Şahin Kendirci, Turgut Tunçalp, Güven Kıraç ve Erkan Kolçak Köstendil gibi yıldız isimler kamera karşısına geçmişti. Gişede 84 milyon 552 bin 263 TL hasılat elde etmeyi başaran yapım tüm zamanların en çok izlenen Türk filmleri arasına da girmeyi başarmıştı.

Şimdi birbirinden popüler filmlerin yapımcısı Mustafa Uslu Exxen için çok sevilen bir belgesel filmi üretti. “Kayıplar ve acılarla geçen bir hayat…” sloganıyla yayınlanan Müslüm Gürses belgeseli sanatçının yakın dostları ve hayat arkadaşı Muhterem Nur tarafından anlatılan anılardan beslenerek 36 dakika uzunluğuyla izleyenlere sunuldu.

Siz de hemen bu etkileyici belgeseli izlemek için Exxen’e üye olabilir ve tüm içeriklerden anında faydalanmaya başlayabilirsiniz. Ek olarak hatırlatmakta yarar var; platformda Mustafa Uslu’nun Ayla Belgeseli ve Hükümsüz dizisi gibi yapımlarına da göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu