Magazin

Murat Dalkılıç Eski Eşi Merve Boluğur ile Konuşuyor mu? Murat Dalkılıç Açıklama Yaptı!

Murat Dalkılıç, Merve Boluğur ile konuşabileceğinin sinyalini verdi. Buket Aydın'ın programında eski eşi hakkında konuştu.

Murat Dalkılıç, Buket Aydın’ın programına katıldı. Hakkında sorulan soruları içtenlikle yanıtlayan ünlü isim, konu eski eşi Merve Boluğur’a gelince önemli açıklamalarda bulundu. İkilinin geçmişteki ilişkisi ve ani biten ayrılık sonrası Merve Boluğur’un bir süre mutsuz bir imaj çizmesi unutulmamıştı. Buket Aydın, Merve Boluğur’un kendisi hakkında sorulan soruları cevaplamamasından bahsetti. Murat Dalkılıç’a ise görüşüp görüşmediklerini sordu. Ünlü oyuncu neler söyledi?

Murat Dalkılıç Görüşmediklerini Açıkladı!

Murat Dalkılıç, Merve Boluğur ile henüz görüşmediklerini belirtti. Ancak bunun tercih değil mecburiyetten görüşemediklerini söyledi. Yani şartlar elvermediği için o an görüşemediler. Fakat istedikleri bir vakit görüşebileceklerinin de sinyalini verdi. Ayrılık zamanlarına değinen Murat Dalkılıç, sorunlu bir şekilde ayrılmadıklarını söyledi.

Merve Boluğur Murat Dalkılıç ile Görüşecek mi?

Merve Boluğur, eski eşi Murat Dalkılıç’ın bu açıklaması sonrasında nasıl bir yanıt verecek merak konusu oldu. Kendisi genel olarak bu tarz konular hakkında yorumda bulunmak istemiyor. Ancak kendisine karşı böyle bir konuşma yapılınca cevap verebileceği düşünülüyor. Önümüzdeki günlerde ünlü oyuncunun sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir açıklama gelebilir. Bazı sosyal medya kullanıcılarına göre eski eş olmaları, birbirleri ile az çok konuşabileceklerini gösteriyor. Sosyal medya bir anda bu konuya yoğunlaşmaya başladı. Şu an için top Merve Boluğur’da.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu