Magazin

Müge Anlı’dan Rakiplerine Göz Dağı: En Büyük Rakibi Esra Erol’la Aynı Gün Yayına Başlayan Müge Anlı’nın Son Hamlesi!

15 yıldır ATV ekranlarında seyrettiğimiz Müge Anlı, 2 aylık bir yaz tatilinin arasından yeniden seyircileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Yaz boyunca “Sevgi İzi” sayesinde yüzlerce vatandaşı bulmaya devam eden Müge Anlı, 30 Ağustos tarihinde yeniden ATV ekranlarında olacak. Bugünden rakiplerine göz dağı vermekten çekinmeyen Müge Anlı’nın son paylaşımı herkesi şaşırttı.

Mekanın Sahibi Geri Geldi!

ATV’nin sevilen gündüz kuşağı programlarından Müge Anlı, yarın sabah yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor! En büyük rakibi Esra Erol’la aynı gün yayın hayatına başlayacak olan Müge Anlı’nın Esra Erol’la arasının iyi olmadığını hepimiz biliyoruz. Geçtiğimiz sezon boyunca programlarından birbirlerine laf atmaktan geri durmayan ikilinin rekabeti bu sezona da yansıyacak gibi duruyor ancak Müge Anlı’nı tek rakibi Esra Erol değil! Star TV’de “Sabahın Sultanı” programıyla Seda Sayan, Show TV’de ise “Susma” programıyla Ece Üner, bu sezonun yeni simaları olarak karşımıza çıkıyor.

Ece Üner’in “Susma” programının reytinglerinin nasıl gittiğini bilemiyoruz ancak Star TV’de ekranlara gelmeye başlayan Seda Sayan’ın programı reyting sıralamasında 70. sıralarda seyrediyor. Hatta birçok Seda Sayan fanı, programı sevmediklerini ve Müge Anlı başladıktan sonra reytinglerin daha da düşeceğini ifade ediyor. Büyük bir seyirci kitlesine sahip olan Müge Anlı, bugün Instagram hesabından bir video paylaştı.

Müge Anlı’dan Beklenmedik Hareket!

Paylaştığı videoda, geçtiğimiz sezonu kolajı yer alıyordu. “Bir programdan daha fazlası” konseptiyle hazırlanmış bu videonun altında Müge Anlı kısa bir açıklama yazmayı ihmal etmedi; Yarın sabah Allah’tan bir mani olmazsa beraberiz 🙏🏻❤ Bu güzel jenerik için yönetmenim @ahmetsrn ve kurgu yönetmenim @candostusem ile tüm ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Herkesin eline, emeğine sağlık. Allah utandırmasın…”

“Mekanın sahibi geri döndü!” tarzında bir açıklama ile yarın ekranlara döneceğinin sinyalini veren Müge Anlı, bakalım haftanın ilk gününde nasıl reyting sonuçları alacak? Aynı şekilde Esra Erol’un da reytingleri merakla bekliyor olacağız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu