TV Programları

Müge Anlı’dan Final Kararı Geldi! ATV Programı Ne Zaman Final Yapacak?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ne zaman final yapacağı merak ediliyordu. Müge Anlı sezon finali tarihi açıklandı mı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sezon finali yapacağını açıkladı. ATV’de yayınlanan program için tarih verildi mi? Sevilen program yakın zamanda ekranlara veda edecek. Türkiye’de gerçekleşen çeşitli vakaları çözme konusunda çok büyük yardımları dokunan Müge Anlı, cinayet ve kayıpların ortaya çıkması için elinden geleni yapıyor. Bu zamana kadar çözdüğü yüzlerce sorun ile adından söz ettirmeyi başardı. Şimdi ise bir süre ekranlarda olmayacak. Tatil yapacak olan ünlü ismin birkaç ay sonra tekrar yayın hayatına devam edeceği belirtiliyor.

Müge Anlı Sezon Finali Ne Zaman?

Müge Anlı’nın sunduğu program, Haziran ayının son haftasında sezon finali yapacak. Cuma günü ekranlara veda edecek ve Eylül ayına kadar da canlı yayınlara ara verilecek. Program ile ilgili bir değişiklik olmaz ise Eylül ayında yeni sezonu izleyebileceğiz. Müge Anlı, bu sene adından sıkça söz ettirdi. Çünkü çözdüğü ve kanıtlanmasına yardımcı olduğu pek çok vakayı ortaya çıkardı. Zaman zaman ülke gündemine de yerleşen bu vakalar ile ne kadar kaliteli bir araştırmacı olduğunu herkese gösterdi.

Müge Anlı ATV’de mi Yayınlanacak?

Müge Anlı ile Tatlı Sert’in yeni sezonda da ATV’de yayınlanması bekleniyor. Çünkü yıllardır bu kanalda ve izleyiciler ATV’de izlemeye çok alıştı. Reytinglerden anlaşılacağı üzere de oldukça yüksek bir sıralamaya sahip olan Müge Anlı, rakiplerini ardında bırakıyor. ATV’nin de bu programı çok sevdiği ve değer verdiği biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu