TV Programları

Müge Anlı’da Şok Anlar Yaşandı! 16 Yaşındaki Kız Kuzeni Tarafından Kaçırıldı mı?

ATV'de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 16 yaşındaki Sinem 20 yaşındaki kuzeni ile kaçtı. Kızın annesi sucuk yediği için büyülendiğini söyledi.

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te izleyicilerin hayrete düştüğü anlar yaşandı. 16 yaşındaki genç kızın kaçırıldığı öne sürüldü. Kızın neden kaçtığı ve kuzeni arasında neler yaşandığı bilinmiyor. Genç kızın annesi öyle sözler sarf etti ki Müge Anlı ne diyeceğini bilemedi. İşte 18 yaşından küçük kızın kaçmasıyla ilgili yeni gelişmeler…

İki Kuzen Beraber Kaçtı!

Biri 16 diğeri 20 yaşında olan kuzenler birlikte kaçtılar. 16 yaşındaki Sinem’in yaşının küçük olmasından ötürü evden ayrılması sorun teşkil ediyor. Bu nedenle iki kuzenin ailesi de birbiriyle canlı yayında görüşme sağladı. Sinem’in kuzeniyle nereye kaçmış olabileceği hakkında konuşmalar yapıldı. İzleyiciler dikkatle olanı biteni izlerken annenin sözleri dikkatleri üzerine çekti.

Anneye Göre Sucuk Büyülüymüş!

Anne, Sinem’in yediği sucukta büyü olduğunu ve bu yüzden Sinem’in evden kaçtığını söyledi. Kangal sucuğu için sihirli kelimesini kullandığından ötürü Müge Anlı başta olmak üzere herkes bu olayı komik karşıladı. Çünkü olayın sucukla ilgili olmadığını biliyorlardı. Ayrıca Müge Anlı konuyla ilgili “o zaman Brad Pitt’e de yedirelim” diyerek böyle bir şeyin imkansız olduğuna vurgu yaptı.

Kuzenler Bulunabilecek mi?

Çeşitli araştırmalar ve sorgulamalar devam ediyor. Kuzenlerin nereye kaçtığı ve şu an sağlık durumlarının nasıl oldukları merak edilmekte. Yakın zamanda Müge Anlı veya polisler aracılığıyla bulunması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu