TV Programları

Müge Anlı’da Karısını Öldürdüğü Kanıtlanan Adam Müebbet Hapse Mahkum Oldu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında eşini öldüren Mustafa Şimşek ile ilgili dosya tamamlandı. Kanıtlarla beraber müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Müge Anlı canlı yayında müjdeyi verdi.

Mustafa Şimşek, komşulara eşi Nalan Şimşek’in pankreas kanseri olduğunu söyleyerek Almanya’ya ailesinin yanına gittiğini söylemişti. Daha sonra Nalan Şimşek’in ailesine de eşinin kayıp olduğunu belirterek iki tarafa yalan söyledi. Ancak bu şüpheli davranışları nedeniyle büyük dikkat çekti. Daha sonra eşinin kansere yenik düştüğünü belirterek onun Zongulak’a gömüleceği bilgisini paylaştı. Komşular bu çelişkili ifadelere daha fazla dayanamadı. Ailesinin programa katılarak Müge Anlı’dan yardım istemesiyle beraber cinayet şüphesi çözülmeye başlandı.

İskenderun Emniyeti Vakayı Sorguladı!

İskenderun Emniyet birimlerinin yoğun çalışması sonrasında Mustafa Şimşek hakkında bir dosya hazırlandı. Kendisi, tüm suçlamaları reddederek “ortada ceset yok” demesi üzerine emniyet birimleri hızlı bir şekilde vakanın araştırılmasını sağladı ve çeşitli çalışmalarla dava dosyasını hazırladı. Asayiş Büro Amirliği’nin bu hareketi büyük takdir gördü.

Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası Aldı!

Eşi Nalan Şimşek’i öldürdüğü, delillerle ve program tapeleri ile kanıtlandı.Mustafa Şimşek, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Müge Anlı, canlı yayında bu müjdeli haberi vererek tutuklanmasında emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Seyirciler ise bu yaşanan güzel gelişmeyi alkışladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu