Magazin

Müge Anlı Yeni Yayın Hayatına Rekorla Başladı: Kendisine Teşekkür Bile Etmeyen Esra Erol’u Acımadan Ezdi Geçti!

ATV’nin gündüz kuşağı programları dün yayın hayatına başladı! Aynı gün içinde Müge Anlı, Zahide Yetiş ve Esra Erol’un programları sevenleriyle buluşmaya başladı. 30 Ağustos nedeniyle Müge Anlı canlı yayınında kırmızılar içinde karşımıza çıkarken, Esra Erol ise beyaz bir takım tercih etmişti. Birbirinden ilginç konuklarla yayın hayatlarına start veren Müge Anlı ve Esra Erol’un arası ise bir türlü düzelmiyor! Geçtiğimiz sezon canlı yayında birbirlerine laf söylemekten geri durmayan ikilinin rekabeti bu sezon da devam edecek gibi duruyor ancak şimdiden sezonunun kazanan ismi belli oldu. 30 Ağustos tarihinin reyting sıralamasına bakacak olursak, Müge Anlı tüm reyting kategorilerinde ilk 3’ün içinde kendine yer bulmayı başardı.

Bildiğiniz gibi hem Müge Anlı hem de Esra Erol, gündüz kuşağının kraliçeleri olarak adlandırılıyor. Evlilik programlarıyla hayatımıza giren Esra Erol, RTÜK’ün evlilik programlarını yasaklamasının ardından mecburi olarak Müge Anlı’ya benzer bir konseptte ilerlemek zorunda kalan Esra Erol, Müge Anlı kadar “hard” konular işlemiyor olsa da; sık sık aileleri buluşturmaya ve çarpık ilişkileri gün yüzüne çıkartmaya devam ediyor.

Müge Anlı, Esra Erol’u Ezdi Geçti!

Pek çok gündüz kuşağı seyircisi Müge Anlı’nın rakipsiz olduğunu düşünüyor olsa da; uzun yıllardır sunuculuk yapan Esra Erol’un da Müge Anlı’dan aşağı kalır bir yanı yok. İkilinin rekabeti ise hem sosyal medyada hem de televizyon ekranlarında devam ediyor. Geçtiğimiz sezon birbirlerine laf sokmaktan geri durmayan ikiliden Müge Anlı, Esra Erol’a çiçek göndermiş olsa da; Esra Erol bu çiçeğe pek sevinmedi hatta canlı yayında geçiştirmeyi tercih etti.

Ancak Esra Erol’un bu tavrına karşılık Müge Anlı, Esra Erol’u tüm reyting kategorilerinde ezip geçmeyi ihmal etmedi. Reytinglerde ilk üçün içinde yer almayı başaran Müge Anlı, Esra Erol’un gözünün yaşına bakmadı. Esra Erol ise ilk onun içinde yayın hayatına start vermiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu