TV Programları

Müge Anlı Turhan Ailesiyle İlgili Yeni Gelişmeler Yaşandı! Cesetler Bulundu mu?

Müge Anlı'nın programında ilginç anlar yaşandı. Kadavra köpekleri, bağ evini iyice aradı. Turhan ailesi bulunacak mı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Turhan ailesinin bir anda ortadan kaybolması gündeme oturmuştu. Kayıp ailenin oğlu, Mehmet Turhan ile Firdevs Öztürk’ün kaybolduğunu söylemişti. Babasının daha önce pek çok suça karıştığını ve cinayet dahi işlediğini söyleyen oğul, amcası Yusuf Turhan ile aralarında problemin olduğunu dile getirmişti. Bağ evinden ötürü tartışan ve tehdit edilen Mehmet Turhan, bir süre sonra da ortadan kayboldu. Yusuf Turhan, baş şüpheli konumuna geldi.

Bağ Evi Köpeklerle Arandı!

Kadavra köpekleri, bağ evini ve çevresini arayarak ailenin cesetlerine ulaşmaya çalıştı. Olası bir cinayetin işlendiği düşünülüyor. Kayseri Emniyet’i ise bu konuda hassas bir çalışma sergilemekte. Yusuf Turhan ile beraber eşi ve oğlu da göz altına alındı. İfadeleri alınarak neler yaşandığına dair bilgi edinildi. Sorgulama işlemleriyle beraber kadavra köpeklerinin bağ evi civarında çalışma yapması da dikkat çekti.

Müge Anlı Vakayı Çözmek Üzere!

Müge Anlı, elindeki belgelerle beraber Mehmet Turhan ile Firdevs Öztürk’ün nereye kaybolduğunu öğrenmeye çok yakın. Emniyet’e sunduğu belgelerle işin daha da kolaylaşmasını sağladı. Yakın zamanda Müge Anlı’dan vakanın çözüldüğüne dair bilgi gelebilir. Bu konuda yoğun bir çaba sarf edildiğinin altını de çizelim. Herkes Müge Anlı’dan haber bekliyor. Mehmet Turhan ve Firdevs Öztürk öldürüldü mü öğrenilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu