TV Programları

Müge Anlı, Necla ve Metin Büyükşen cinayeti çözüldü mü? Büyükşen cinayeti olayı nedir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında uzun zamandır çözülmeye çalışılan bir cinayet olayı ile daha karşı karşıyayız. 3 yıldır çözülemeyen olayda şüphe okları; olay anında evde olan kızları Büşra‘ya, oğulları Uğur‘a ve Mehmet Ali diye biriyle ilişkisi olduğu iddia edilen evin gelini Betül üzerinde yoğunlaşmış durumda.

Büyükşen cinayeti nedir? Büyükşen Cinayeti çözüldü mü?

Evin anne ve babası Metin ve Necla Büyükşen çiftinin 3 yıl önce Konya/ Karatay‘da kızları Büşra‘nın gözleri önünde katledilmesinden sonra olayın arkasındaki sır perdesi aralanmaya başladı. Oğulları Osman Büyükşen‘in çabalarıyla Müge Anlı ile Tatlı Sert programında olayın Türkiye gündemine oturmasını izledik. Jandarma Genel Komutanlığınca cinayetler için özel ekip kurulması kararı alındı. JASAT ekibinden 10 deneyimli dedektif görevlendirildi. Olay anında evde olan Büşra’nın olayla ilgisi ne? Büşra; katili gördüğünü ama maskeli olduğu için tanıyamadığını ifadelerinde söyledi. Söyledi söylemesine ama, üzerindeki şüpheler halen devam ediyor. Büşra’nın ağabeyi Uğur Büyükşen’in olayla ilgisi var  mı? soruları da devamlı soruluyor.

Necla ve Metin Büyükşen olayı nedir? Müge Anlı Büyükşen cinayeti çözüldü mü?

Büşra ayrıca; Uğur‘un hanımı ve evin gelini Betül ile Mehmet Ali arasındaki gönül ilişkisinden bahsetmesi de işleri iyice karmaşık hale getirdi. Betül; hakkındaki aşk dedikodularının gerçek dışı olduğunu söylüyor. Osman ise kardeşleri Büşra ve Uğur’a, bildiklerini (her şey ortaya çıkmadan önce) anlatmalarını ve bir şey saklamamalarını söylemesi de izleyiciler tarafından manidar bulundu. Büyükşen cinayeti çözüldü mü? Necla ve Metin Büyükşen’i kim öldürdü? Sorularına önümüzdeki hafta cevap bulunmaya çalışılacak. Olay ile ilgili o dönem görev yapan jandarma erlerin de bildikleri ve yaşadıklarını anlattıkları son bölümde sonuca biraz daha yaklaştığımızı hissettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu