TV Programları

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına katılan Davut Kıranlı’ya ne oldu?

3 aydır eşinden haber alamadığını söyleyerek Müge Anlı‘nın sunduğu Tatlı Sert programına 12 şubatta katılan Ordu’lu Davut amca, eşi Sevgi Kıranlı‘yı araması için canlı yayına çıkmıştı. 49 yaşında ve 5 çocuk annesi olan eşi Sevgi’yi çok sevdiğini söyledi ve O’nun bulunmasını istedi. Neler yaşandığını da anlatan Davut Kıranlı, Eşinin köye gelen 35 yaşlarındaki bir şoför ile kaçtığını iddia etmişti. Davut amcanın iddiaları maalesef ki doğru çıkmış ve eşi ile beraber kaçtığı Muammer Cambaz (3 çocuk babası 34 yaşında) yayına katılmıştı.

ATV’nin sevilen Tatlı Sert Programına katılan Davut Kıranlı’ya ne oldu? 

Davut Kıranlı’nın canlı yayında eşine seslenmesinden sonra canlı yayına katılan eşi Sevgi Kıranlı ve beraber kaçtığı iddia edilen Muammer Cambaz ise birbirlerine aşık olduklarını dile getirdiler. Duyduklarına inanamayan Davut amcadan programdan sonra daha haber alınamamıştı. Davut Kıranlı’ya ne olduğu merak edilirken, intihar etmiş olabileceği iddiaları ise yürekleri dağladı.

Yayına katılan Sevgi Kıranlı ve Muammer Cambaz ne demişti? Sevgi Kıranlı; Muammer ile birbirlerini sevdiklerini ve kendi rızası ile O’na kaçtığını söylemiş ve geri dönmeyeceğini anlatmıştı. Muammer Cambaz da Sevgi’nin söylediklerini onaylamıştı.

Şoför Muammer Cambaz’ın eşi de canlı yayına katılmış ve hasta olan 8 yaşındaki çocuğunu babasız bıraktın diyerek Sevgi Kıranlı’nın üzerine yürümüştü ve sinir krizi geçirmişti.

Tüm bu olanlardan sonra herkes şok olmuş ve Davut amcanın duyduklarından sonra boşanmaya karar verdiğini öğrenmişlerdi.

Ama şimdi de Davut amcadan bir haber alınamaması ise intihar etmiş olabileceği şüphesini ortaya çıkardı. Konu ile ilgili resmi bir açıklama şu ana kadar yok. Davut Kıranlı Kimdir? Ordu Ünye’li Davut Kıranlı 5 çocuk ve 4 torun sahibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu